Προς το περιεχόμενο

Ενα βραδυ σε ενα jam-bar στο Μοναχο


solega

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω και δυο εβδομαδες μενω στο Μοναχο και κανω μια καινουρια αρχη. Απο κανονικη δουλεια ακομα δε μπορεσα να βρω ομως εχω κανει μια μεγαλη μελετη στα μουσικα δρωμενα της πολης.

 

Εχθες το βραδυ ημουν σε ενα μαγαζι που κανει sessions και δεν αργησα να ανεβω μαζι τους. H κοπελα που παιζει cajoon ειναι η πρωτη μου επαφη γνωριμια. Μαζι παιξαμε μια προβα μοναχα. Οι αλλοι δυο ηταν του μαγαζιου. Αποτελεσμα ηταν αυτο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σου εύχομαι τα καλύτερα.

Να βρεις "κανονική" δουλειά, να κάνεις μια νέα αρχή, και να συνεχίσεις να παίζεις μουσική. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω με τα δυο παλλικαρια ανωθεν.

Ολα θα πανε καλα και μην το βαζεις κατω με τιποτα!

Οι αλλαγες στην αρχη ειναι δυσκολες.

Να παιζεις,να βαζεις τετοια βιντεα να βλεπουμε και να γουσταρουμε-θυμαμαι και σε παλαιοτερα βιντς που ειχες βαλει,με ενα τριο αν θυμαμαι σωστα,ποσο καλα παιζεις αλλα κυριως ποσο μ αρεσε η φωνη σου!

Τα καλυτερα κι απο μενα αδερφε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη επιτυχια και απο μενα για το νεο ξεκινημα! Παρα πολυ ωραιο βιντεακι! Γιατι να μην γινει αυτη η δουλεια σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω κατα ποσο ειναι δυνατον να ζεις απο αυτο και αλλωστε παντα για μενα ηταν μια αναγκη για να ξεφευγω απο την κυρια δουλεια μου. Ηαληθεια ειναι πως λιγο με πηρε απο κατω τη δευτερη εβδομαδα μα παιρνοντας θετικο feedback απο φιλους και τωρα και απο εσας ξαναανεβαινουμε στα φυσιολογικα. Χαιρομαι που σας αρεσε,ηταν πολυ ωραιο βραδυ και για την ιστορια ο titus που παιζει κιθαρα διπλα μου στο πατωμα εχει μια παρα πολυ μικρη ακουστικη με μια χορδη μπασου μαγνητη στη τρυπα και κολημενο ακουστικο τηλεφωνου στο headstock και παιζει με τα ποδια! Καραφλιασα. Ασε που παιζει παντζο,βιολι, lapsteel και αλλα πολλα. Ο δε drummer παιζει τυμπανα και ακορντεον συγχρονως μα και ενα αλλο περιεργο πραγμα το οποιο ειναι ενα κλασικο πριονι απο τα παλια το οποιο "παιζει" με δοξαρι....παιδια απιστευτο....

Φευγοντας απο την Ελλαδα στεναχωρηθηκα πολυ για τα παιδια που παιζαμε μαζι μα πριν φυγω καναμε αρκετα live και ενα απο αυτα το "τραβηξαμε". Θα ηθελα να το μοιραστω και αυτο μαζι σας, ετσι προς τιμην τους. Εγω ειχα πιει λιγακι...

 

 

Να ειστε καλα ρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Solega...σε νιώθω γιατί μετακόμισα Λονδίνο πριν περίπου 4 μήνες, φρέσκο-παντρεμένος και ναι οι πρώτες 2 βδομάδες ήταν κόλαση...αλλα σιγά σιγα έστρωσαν τα πράγματα...

 

Βεβαια ακόμα να jam-αρω με κάποιον...καθηγητής μουσικής σου λέει... ;D

 

Γενικα για τα βιντς σου...ωραιος...φωνή μια χαρα και η τελε στο δευτερο κλιπ...κουκλάρα! ;D

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω φρεσκοπαντρεμενος. τον Οκτωβρη. Η γυναικα ειναι στην Ελλαδα δυστυχως..

 

Ώστε να γιατι συχνάζεις στα μπαράκια!!!! :D

 

Χαχα! Εγω Σεπτέμβρη! Η γυναίκα μαζι μου... ;D

 

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου