Προς το περιεχόμενο

Ας γνωριστούμε και μουσικά


parasvag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άκουσα και τα άλλα δύο κλιπάκια και μου άρεσαν πολύ και αυτά. Θα μου ήταν πολύ ευχάριστο να τα ακούσω σαν soundtrack σε κάποιο παιχνίδι.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια παιδιά!  :D

 

Άκουσα και τα άλλα δύο κλιπάκια και μου άρεσαν πολύ και αυτά. Θα μου ήταν πολύ ευχάριστο να τα ακούσω σαν soundtrack σε κάποιο παιχνίδι.  :)

 

Περίπου αυτή τη λογική εξυπηρετούν στα αυτιά μου... χαίρομαι που το παρατήρησες

 

πάρα πάρα πολύ ωραία

 

ειδικά το 1 !

 

τι άλλο έχετε? :)

 

Τα συγκεκριμένα είναι προσωπική δουλειά. Σε συνεργασία όμως με ένα φίλο έχουν γραφτεί λίγα ακόμα σε παρόμοιο ύφος. Δυστυχώς δεν βρέθηκε ευκαιρία να γίνει δουλειά και με κάποια μπάντα πριν φύγω για τα βόρεια (γερμανία). Αλλά που θα πάει... το καλοκαίρι επιστρέφω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o :o

Μαγευτικα!!! Εμεινα μ..ας τωρα! Παρα πολυ καλη δουλεια και σε βαζει αμεσως σε μια σκοτεινη ατμοσφαιρα! Πολυ θα θελα σε επομενο short movie project που ετοιμαζουμε με εναν φιλο να χρησιμοποιησουμε την μουσικη σου αμα θα θελες (προφανως και θα αναφερθει και το ονομα σου κλπ)!!!

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου