Προς το περιεχόμενο

Ας γνωριστούμε και μουσικά


parasvag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, μόλις συνειδητοποίησα οτι αν και τόσα χρόνια μέλος στο forum ποτέ δεν ανέβασα ένα κομματάκι μου να γνωριστούμε και μουσικά!  :D

(μιας και "επιστημονικά" έχουμε γνωριστεί απο κάποια αρθράκια - αλλά μάλλον δεν είναι το σωστό bias για ένα μουσικό forum  ;))

 

Αυτό λοιπόν είναι ένα μικρό - πολύ μικρο κομματάκι απο μια σειρά κομματιών που γράφτηκε για μια θεατρική παράσταση που δεν ανέβηκε ποτέ!  ;D

Πάνε κάποια χρόνια... αλλά τώρα που το ξανάκουσα μου ξανα-άρεσε και είπα να το μοιραστώ μαζί σας για να ακούσω και καμιά άλλη γνώμη.

Ελπίζω να σας αρέσει... :) αν ναί έχει κι άλλα... ;) αν όχι... :P πείτε όμως τι δεν σας άρεσε

collors_1.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέρε,δώσε,στείλε,ανέβασε!

 

:D Σ' ευχαριστώ Grey! Πολύ χαίρομαι που οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές. Θα ανέβει κι άλλο υλικό λοιπόν  :) (το απογευματάκι γιατί τώρα θα μου καούν οι φακές αν συνεχίσω... ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D Σ' ευχαριστώ Grey! Πολύ χαίρομαι που οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές. Θα ανέβει κι άλλο υλικό λοιπόν  :) (το απογευματάκι γιατί τώρα θα μου καούν οι φακές αν συνεχίσω... ;D)

Φακές κυριακάτικα; ???

Νομίζω το παρόν thread πρέπει να μεταφερθεί στα πολιτικά. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολύ ωραίο Βαγγέλη, αν και σφιχτηκε η καρδια μου όταν ακουσα το μοντεμ και θυμηθηκα τις εποχες που παρακαλουσα τις δυναμεις της γης να συνδεθει επιτέλους ο υπολογιστης ;D

 

Ημουν σιγουρος ότι θα είναι ωραίο βεβαια, μιας και ξερω τι σόι κιθαριστας (και λίγο μουσικός ;D) είσαι.

 

Τα συγχαρητήριά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φακές κυριακάτικα; ???

Νομίζω το παρόν thread πρέπει να μεταφερθεί στα πολιτικά. ;D

 

Ε, ότι ξέρει κανείς μαγειρεύει... (και αυτό δεν είναι πολιτική δήλωση  ;D)

 

Παρα πολύ ωραίο Βαγγέλη, αν και σφιχτηκε η καρδια μου όταν ακουσα το μοντεμ και θυμηθηκα τις εποχες που παρακαλουσα τις δυναμεις της γης να συνδεθει επιτέλους ο υπολογιστης ;D

 

Ημουν σιγουρος ότι θα είναι ωραίο βεβαια, μιας και ξερω τι σόι κιθαριστας (και λίγο μουσικός ;D) είσαι.

 

Τα συγχαρητήριά μου.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ Νίκο, το μόντεμ ήταν λίγο... κακό... το ξέρω...  ;D Αν και γνωριστήκαμε μουσικά σε διαφορετικό στύλ, το προσωπικό μου στυλ κάπου εδώ κινείται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Parasvag κορυφαίο!!! Πολύ μ'άρεσε!! Πολύ ατμοσφαιρικό!! Δεν ξέρω τι θέμα είχε η θεατρική παράσταση, για την οποία το'γραψες, αλλά με μετέφερε μέσα σε μία αρχαία  βασιλική σκηνή με διάφορα αρωματικά να καίνε  :)

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι παιδιά που σας άρεσε!

ThePilgrim κι εγώ δεν θυμάμαι να σου πώ το θέμα... ένα installation ήταν που ποτέ δεν έγινε...  :-\ Κάτι με την ιστορία των χρωμάτων... άσε βλακείες θα πώ γιατί δεν θυμάμαι  :-X

Αφού λοιπόν άφησε καλές εντυπώσεις, ανεβάζω κι άλλα 2 απο την ίδια σειρά κομματιών. (ήξερα πια οτι δεν θα γίνει η παράσταση αλλά μ' άρεσε το θέμα και συνέχισα να γράφω)

 

collors_2.mp3

collors_4.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου