Προς το περιεχόμενο

PEARL JAM


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Audio bootleg. Οι Pearl Jam εδώ και κάτι χρονάκιαμερικές μέρες μετά από κάθε τους live εμφάνιση την κυκλοφορούν σε official bootleg, αρχικά πουλώντας την από το site τους και αργότερα κάποια από αυτά τα live καταλήγουν και στα δισκοπωλεία. Χτες λοιπόν κυκλοφόρησε το bootleg από την εμφάνισή τους στην Αθήνα. Νομίζω ότι είναι ένα πάρα πολύ όμορφο αναμνηστικό από εκείνη τη βραδυά!

 

@ Lost Highway : Έχεις πμ.

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

To εχω κατεβασει ηδη απο την Κυριακη.Ειναι (κατα την αποψη μου) τελειο και εχει και δυο files για εξωφυλλα για τα cdακια σε περιπτωση που θες να μετατρεψεις τo mp3 σε audio cd.

 

Αξιζει να το παρει κανεις για χιλλιους δυο λογους.Οι πιο συμαντικοι ειναι οτι

1) Δεν παιζει να ξεχασει ποτε κανεις εστω και ενα κομματι της συναυλιας

2) Υπενθυμιζει σε μερικους οτι ο Matt Cameron ειναι απιστευτος drummer (κατα την ταπεινη μου αποψη πολυ καλυτερος απο ολους τους προηγουμενους που ειχε η μπαντα δηλαδη τους Krushen,Abrussese, Irons)

3) Μπορει κανεις απλα να θυμηθει τα οργια που εκανε ο McReady με τις κιθαρες του

4) Betterman......αν και κατι κοριτσακια που καθονται στις πρωτες σειρες ακουγονται περισσοτερο απο τους υπολοιπους.Αλλα λιγη σημασια εχει το τελευταιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶κουσα κι εγώ το bootleg. Ωραίο ενθύμιο πραγματικά. :D

 

Αξίζει πάντως να αγοράσει κανείς το ReNOVAtor μόνο και μόνο για να αφαιρέσει αυτό το κοριτσάκι απ'το αριστερό ηχείο που ουρλιάζει σε όλη τη συναυλία. :twisted: :evil: :twisted:

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

http://www.yousendit.com/download/QygdyjFwQa8%253D

 

από αυτό το link μπορείτε να κατεβάσετε το official bootleg της Αθήνας... θα είναι ενεργό για τις επόμενες 13 μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου