Προς το περιεχόμενο

PRS(Paul Reed Smith) VS Framus !


panos1911

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδιά!! έτσι πληροφοριακά ρωτάω! τι θα προτιμούσατε μια PRS(Paul Reed Smith)  ή μια Framus ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Θες να αναφερθεις σε πιο συγκεκριμενα μοντελα? Πολλα μοντελα της σειρα Diablo ειναι κατ'εμε η χρυση τομη μεταξυ μιας τυπικης Strat και μια Custom 22. Αυτο για καποιον μπορει να ειναι dealmaker ή dealbraker, εξαρταται απο το τι ψαχνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε δεν μπορώ ν αναφέρω μοντέλα γιατί δεν έχω ακούσει από κοντά! σαν μάρκα πια θα προτιμούσατε? πάνω σε ακριβά μοντέλα ας πούμε(2500-3000 ευρώ)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε δεν μπορώ ν αναφέρω μοντέλα γιατί δεν έχω ακούσει από κοντά! σαν μάρκα πια θα προτιμούσατε? πάνω σε ακριβά μοντέλα ας πούμε(2500-3000 ευρώ)!

 

Καμια προτιμηση στα χαρακτηριστικα και προσανατολισμο τους δεν εχεις;

Μονο η τιμη παιζει ρολο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη 1 ερωτηση του τυπου "μπρος γκρεμος και πισω ρεμα"

Δεν υπαρχει απαντηση στην ερωτηση σου γιατι δεν βαζεις ΚΡΙΤΗΡΙΑ.Μας βαζεις να συγκρινουμε 2 εταιριες, και ρωτας πια απο τις 2 θα επιλεγαμε.Εγω προσωπικα θα επελεγα την 3η γιατι συνδιαζει και τα 2.

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για θέλω ν έχει τελεία καθαρά αλλά ν μπορεί ν βγάλει κ καθαρό κ όχι βαβουριαρικο dist σε συνδυασμό φυσικά κ με καλό πετάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για θέλω ν έχει τελεία καθαρά αλλά ν μπορεί ν βγάλει κ καθαρό κ όχι βαβουριαρικο dist σε συνδυασμό φυσικά κ με καλό πετάλι!

Oπώς λέν και οι Άγγλοι...are you taking a piss?! Φίλε μου,όλοι αυτό ψάχνουμε σε τούτα τα ριμάδια τα όργανα και τα παρελκόμενα τους! ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ  ;D! Πιό απλά...τί ακριβώς ζητάς,τι ήδη έχεις και ποιούς guitar heroes έχεις;

The player makes the guitar, not the opposite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το πάρουμε με guitar heroes θα μου προτείνετε σίγουρα PRS ! Mikael Åkerfeldt,Steven Wilson,John Petrucci και άλλοι! έχω ήδη μια Jackson Dinky DK2-S και μια Cort X-TH EMG

αλλά δεν μ καλύπτουν τ καθαρά τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου