Προς το περιεχόμενο

Smoke on the Water solo cover


geodimitri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλτατοι cigaret13, gvour και inkve σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια και τις επισημάνσεις σας!

 

Με βοηθάτε πολύ να βελτιώνομαι με την κριτική σας (αναφέρομαι σε όλους τους προλαλήσαντες).  :)

 

                                                                                                                                                                                                Υ.Γ. Εμένα γιατί μου άρεσε ο ήχος της κιθάρας; ::)  8)

Χαίρομαι που άρεσε τουλάχιστον σε έναν ο ήχος!  ;D 8)

 

για δοκιμασε neck μαγνητη...πιστευω θα κατσει καλυτερα...

Με αυτόν παίζω.  ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπράβο. Αξιοπρεπέστατο. Σου λείπει λίγο η Μπλακμορίλα, αλλά σιγά σιγά. Κατ'αρχήν, το έχεις. Πάλι μπράβο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας υπερευχαριστώ Βασίλη και RayDTUtto!

 

Ray αυτό το feeling του Blackmore είναι πραγματικά μοναδικό και πολύ δύσκολο να το αναπαράγεις...Φοβερός μουσικός.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα άκουσα και τα δύο ,ο ήχος μου άρεσε περισσότερο στο δεύτερο αλλά θέλει δουλίτσα ακόμη Δημήτρη.Και στα τσιμπήματα και στις γρήγορες πεντατόνικες.Είμαι σίγουρος όμως ότι με το καίρο θα το βγάλεις ακριβώς

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα άκουσα και τα δύο ,ο ήχος μου άρεσε περισσότερο στο δεύτερο αλλά θέλει δουλίτσα ακόμη Δημήτρη.Και στα τσιμπήματα και στις γρήγορες πεντατόνικες.Είμαι σίγουρος όμως ότι με το καίρο θα το βγάλεις ακριβώς

 

Σε ευχαριστώ πολύ Γιώργο!  :)

 

Αυτά τα σημεία θέλουν όντως περισσότερη προσοχή γιατί δίνουν το κάτι παραπάνω στο σόλο, το αναδεικνύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημήτρη μιας και ο Ritchie είναι ο άνθρωπος που έχω ακούσει και θαυμάσει για πολλούς λόγους περισσότερο από κάθε άλλον Rock Μουσικό δεν θα μπορούσα να μην το ακούσω...

Πολύ καλή η προσπάθειά σου.Δεν είμαι ο ειδικός και ο κατάλληλος για να σου πω λεπτομέρειες εξάλου το έκαναν και σε βοήθησαν ίσως καλύτερα τα παιδιά προηγουμένως....

λίγο πριμαριστό άκουσα τον ήχο της κιθάρας σου και θα τον προτιμούσα λίγο πιο μπασαρισμένο και με πιο πολύ όγκο για νάμαι σαφής. [έτσι για να πω και εγώ κάτι]....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημήτρη μιας και ο Ritchie είναι ο άνθρωπος που έχω ακούσει και θαυμάσει για πολλούς λόγους περισσότερο από κάθε άλλον Rock Μουσικό δεν θα μπορούσα να μην το ακούσω...

Πολύ καλή η προσπάθειά σου.Δεν είμαι ο ειδικός και ο κατάλληλος για να σου πω λεπτομέρειες εξάλου το έκαναν και σε βοήθησαν ίσως καλύτερα τα παιδιά προηγουμένως....

λίγο πριμαριστό άκουσα τον ήχο της κιθάρας σου και θα τον προτιμούσα λίγο πιο μπασαρισμένο και με πιο πολύ όγκο για νάμαι σαφής. [έτσι για να πω και εγώ κάτι]....

Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη για το άκουσμα και το σχόλιο!  :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου