Προς το περιεχόμενο

Αστέρης Ειρήνη Video Demo


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ντύσιμό της είναι εντελώς λάθος. Το λάθος παπούτσι ,με το λάθος μήκος φορέματος και η εντελώς λάθος ''ζώνη'' στο εντελώς λάθος σημείο του σώματος της κοπέλας .

http://m.youtube.com/watch?v=EKUTITOqktk

 

Η εμφανιση ειναι παντα απο τα πιο βασικα. Ειδικα για τις γυναικες  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

[quote author=samy paraga link=topic=197712.msg721826#msg721826 d

 

 

Θα παρακαλούσα λοιπόν πολύ Theod να μεταφέρεις στη κοπέλα-με κάθε σεβασμό από μέρους μου-την άποψη πως το ντύσιμό της είναι εντελώς λάθος. Το λάθος παπούτσι ,με το λάθος μήκος φορέματος και η εντελώς λάθος ''ζώνη'' στο εντελώς λάθος σημείο του σώματος της κοπέλας .

Δεν είμαι μόδιστρος ,ούτε έχω σχέση με το σπορ και δεν θα ανέφερα τίποτα ,αν δεν επρόκειτω για μια προσπάθεια που τραβάει για μέρη ''κυρίζικα'' και ''ιλουστρασιόν'' .

Τώρα θα μου πεις ,μπορεί να παίξουν τα παιδιά στο Κακοσάλεσι στη ταβέρνα του Μπάμπη, με θεατές τη Σούλα Μπούλα και το Γιώργη το Νταβέλη . Δεν έχει σημασία ,εμείς οφείλουμε να υποστηρίξουμε σωστά τη παρουσία μας σε όλο της το φάσμα .

 

 

 

 

Να σαι καλά  φίλε μου θα της το μεταφέρω αν και απο οτι ξέρω στα 21 της χρόνια εχει καταφέρει αρκετά πράγματα αφού ζεί μόνιμα και εργάζεται στο Λονδίνο ως μουσικός  ;)

 

 

 

ίσως είναι δύσκολο να της δώσω συμβουλή ,  ;)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια και στους δύο. Είναι πραγματικά εξαιρετικοί. Σε σημείο που ντρέπομαι να δίνω συγχαρητήρια δλδ.

 

@Samy άσε τις συμβουλές μόδας. Η κυρία είναι άλλου επιπέδου κομπλίτλι ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θοδωρη βλεπω οτι εχεις πολυ καλα '' κονε'' .Που την πετυχες ρε θηριο ;το κοριτσι ειναι πολυ καλη επαγγελματιας.Μπραβο της. ;D ;D ;D

@Sammy : να δω τωρα τι θα πεις για το ντυσιμο ???? ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

 

 

 

 

ίσως είναι δύσκολο να της δώσω συμβουλή ,  ;)

 

 

 

 

 

ΟΚ καταλαβαίνω πως είναι δύσκολο να συμβουλεύσεις μια γυναίκα περί ντυσίματος ,αλλά όχι επειδή κυκλοφορεί στα Λονδίνα ,γιατί κάπου εκεί κυκλοφορεί και η Lady Gaga πχ .

Το αφήνω λοιπόν εδώ ,γιατί η κουβέντα θα κακοφορμίσει με όλο αυτό το αδηφάγο ανδρικό κοινό  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ΟΚ καταλαβαίνω πως είναι δύσκολο να συμβουλεύσεις μια γυναίκα περί ντυσίματος

 

Μπα, πολλοί διάσημοι στυλίστες , είναι άνδρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβάζω και ενα τελευταίο clip για να κλείσουμε το συγκεκριμένο thread με τα παιδιά  :)

 

'Round Midnight - Thelonious Monk (Asterios papastamatakis / Eirini Tornesaki )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 σελίδες για τέτοιο ΘΕΜΑ..... ::)

 

Θα ήθελα να έχει την ευρύτητα που του χρειάζεται. Πολύ όμορφα παιξίματα, ήχος, περιβάλλον. Πολύ όμορφη δουλειά!! Τι να πρωτοπώ.

 

O Αστέρης δείχνει πόσο άνετα νιώθει και ανοίγεται παικτικώς. Η Ειρήνη, δεν την γνώριζα, αλλά μου άφησε άριστες εντυπώσεις.

 

Θοδωρή, έχεις κάνει ένα place μούρλια για τα δικά μου προσωπικά γούστα.

 

Εύγε σας!!

Θέλει balls το όλο εγχείρημα από τον καθένα σας! Φιλιά στο Ηράκλειο!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοπέλα έχει τόσο θεική φωνή που ακόμα και γυμνή να τραγουδούσε (που λέει ο λόγος) το κοινό θα πρόσεχε περισσότερο τη φωνή παρά το σώμα της!

  Πολλά συγχαρητήρια και στους δυο σας , σορρυ για το οξύμωρο άλλα κάποιοι συνηθίζουν να συγχέουν το τραγούδι και την ερμηνεία με το modeling και την fashion !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου