Προς το περιεχόμενο

Αστέρης Ειρήνη Video Demo


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα , Παρουσιάζω κάποια  απο τα video demo που έκαναν οι Ειρήνη Τορνεσάκη και ο Αστέρης Παπασταματάκης στον προσωπικό μου χώρο .

 

καλή ακρόαση  ;)

 

Stepping Stone -Asterios Papastamatakis / Eirini Tornesaki

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπραβο, πολυ καλη δουλεια!

 

Το παιξιμο στο nord δεν το σχολιαζω μιας και ο Αστερης ειναι φανταστικος σε αυτο που κανει και το κανει εδω και πολυ καιρο.

 

Η Ειρηνη μου αρεσε πολυ! Πολυ ωραια χροια στη φωνη και πολυ συμπαθητικη παρουσια.

 

Ο ηχος επισης πολυ καλος!

 

Theod, συγχαρητηρια και για το χωρο σου που φαινεται πολυ ζεστος!

 

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και το θελω, δε θα πω πολλά. Μονο ενα πραγμα:

 

ΥΠΕΡΟΧΟ.

 

αντε δύο.

 

ΤΕΛΕΙΟ.

 

Χίλια μπραβο σε όλους σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Αστέρη τι να πω ;ειναι παιχταράς.Η Ειρήνη μ'άφησε κάγκελο!!Εξαιρετική χροιά (αυτή που μ'αρέσει) με ωραία σπασίματα και μια σέξι βραχνάδα :D που δεν βρίσκεις εύκολα ::).Μπράβο στη μικρή !!Το μόνο που θέλω να παρατηρήσω ειναι ότι αν έπαιζε ένα μπάσο και ένας ντράμερ με σκούπες θα ήταν το κάτι άλλο η φάση.Μπράβο Θόδωρε πάντα τέτοια. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

:o :o :o :o :o :o :o

 

 

Χμμμ... αστέρι ο Αστέρης. Που είναι αυτό το αγόρι; Αθήνα; Θα ήθελε συνεργασία με μπάντα αξιόπιστων παππούδων, στο στιλ που παίζει;  ;D ;D ;D

 

 

Όποιος γνωρίζει, αναμένω pm   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θενξ παιδιά  ;)

ο Αστέρης και η Ειρήνη είναι εξαιρετικοί μουσικοί , χάρηκα πολύ που βρεθήκαμε κοντά και κάναμε αυτό το demo. :D

 

:o :o :o :o :o :o :o

 

 

Χμμμ... αστέρι ο Αστέρης. Που είναι αυτό το αγόρι; Αθήνα; Θα ήθελε συνεργασία με μπάντα αξιόπιστων παππούδων, στο στιλ που παίζει;  ;D ;D ;D

 

 

Όποιος γνωρίζει, αναμένω pm    

 

γερόντια έχετε  περσοναλ μεσατζζζ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το τάλαντο των παιδιών ,δεν έχω να πω τίποτα,πως θα μπορούσα ο υλοτόμος άλλωστε ;D

..............Έχω να παρατηρήσω όμως ένα θέμα που άπτεται της αισθητικής και έχει σχέση με το ντύσιμο της κοπέλας.

Το όλο σχόλιο γίνεται επειδή η συνολική παρουσίαση των οβιδεώνε ;D μου δίνει την αίσθηση μιας προαναγγελίας εμφανίσεων του ντουέτου,ή έστω της προσπάθειας να κάνουν κάπου ,κάποιες εμφανίσεις.

 

Θα παρακαλούσα λοιπόν πολύ Theod να μεταφέρεις στη κοπέλα-με κάθε σεβασμό από μέρους μου-την άποψη πως το ντύσιμό της είναι εντελώς λάθος. Το λάθος παπούτσι ,με το λάθος μήκος φορέματος και η εντελώς λάθος ''ζώνη'' στο εντελώς λάθος σημείο του σώματος της κοπέλας .

Δεν είμαι μόδιστρος ,ούτε έχω σχέση με το σπορ και δεν θα ανέφερα τίποτα ,αν δεν επρόκειτω για μια προσπάθεια που τραβάει για μέρη ''κυρίζικα'' και ''ιλουστρασιόν'' .

Τώρα θα μου πεις ,μπορεί να παίξουν τα παιδιά στο Κακοσάλεσι στη ταβέρνα του Μπάμπη, με θεατές τη Σούλα Μπούλα και το Γιώργη το Νταβέλη . Δεν έχει σημασία ,εμείς οφείλουμε να υποστηρίξουμε σωστά τη παρουσία μας σε όλο της το φάσμα .

 

Συγνώμη για το άσχετο της παρατήρησης ,αν αυτό δεν ήταν το ζητούμενο της παρουσίασης των οβίδεωνέ  ;D και μπράβο στα παιδιά για το ταλέντο τους .

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου