Προς το περιεχόμενο

Γιατί το Noiz είναι κίτρινο;


IxNiLaTiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω λεω το νεο θεμα του noiz να ειναι MAΥΡΟ ως ενδειξη πενθους για το χαμο του παλιου καλου noiz. τι λετε??συμφωνειτε?? :roll:

 

Πεστα,πεστα......

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε ρε; Πάτε καλά; Το χρώμα του noiz επιβάλλεται να είναι vintage 3-color sunburst! ¶ντε μη σας πλακώσω όλους εδώ μέσα!!! 8)

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου πως η πλειοψηφία των μελών είναι μικροί και βράζει το αίμα τους.

Μην τους διεγείρουμε κιόλας και μας … focking.gif

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται να υπάρχουν 2-3 επιλογές χρωμάτων, αν είναι εύκολο βασικά.. και να επιλέγουμε ας πούμε; και να γίνει ενα δημοψήφισμα και να επιλεχτουν τα τρία πρώτα χρώματα.. αν γίνεται βέβαια. Εγώ είμαι "παραθυράκιας" και μαρέσει το μπλέ.. θέλω όλα να είναι μπλέ να ταιριάζουν με τις μπάρες των windows! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

γιατι οχι ενα cherry sunburst?

 

Ψηφιζω υπερ ενος cherry sunburst για να ταιριαζει με το μπασο μου.  ;D

 

Τι ξεθαψα παλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παρακαλώ όταν ανακαλύπτετε τέτοια θέματα σε περιοχές του forum όπως το "about noiz" να μην τα πειράζετε, να μην τα μυρίζετε και να ζητάτε αμέσως βοήθεια από κάποιον μεγαλύτερο. Επίσης, αν κάποιος άγνωστος κύριος σας μιλήσει και προσφερθεί να σας δώσει καραμέλες ή χορδές, αρνηθείτε ευγενικά, απομακρυνθείτε γρήγορα και πείτε το σε κάποιον μεγαλύτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι επιλογές για την αισθητική του site δεν έχουν τεθεί σε δημόσια αξιολόγηση: παραμένουν αποκλειστικό δικαίωμα του admin. Πολλώ μάλλον όταν η αρχική αμφισβήτησή τους έχει γίνει σε κατ' εξοχήν παρα-επιστημονική βάση, και το "ξέθαμά" τους προδίδει υπερβολική βαρεμάρα εκ' μέρους του ξεθάβοντος. (μετάφραση: MuddyPete, βρες κάτι άλλο να κάνεις).

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου