Προς το περιεχόμενο

Redshift Riders


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και έχω καιρό να ανεβάσω κάτι, ορίστε ένα cover ενός από τα αγαπημένα μου του joe  ;)

Σε αυτό έχω προσθέσει και την ρυθμική κιθάρα, κάτι που δεν συνηθίζω  :P

Ελπίζω να σας αρέσει και περιμένω τις κριτικές σας, αυτή την φορά για το σύνολο των κιθάρων  ;)

Redshift_Riders.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο μπράβο! Πολύ ωραία προσπάθεια!  :)

 

Έκανες πολύ καλή δουλειά με τις ρυθμικές κιθάρες. Ως προς το σόλο, ήταν αρτιότατο, με ωραίο παίξιμο και ήχο.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και προσπαθώ να είμαι της άποψης "αν δεν έχεις κάτι καλό να πεις μην το λες καθόλου" νομίζω ότι θέλει πολλή δουλεία στο ρεφρέν που είναι και η μαγεία αυτού του τραγουδιού που είναι επίσης αγαπημένο μου .Είναι αυτό ρε ...τα είχα ακούσει τόσες φόρες που  το παραμικρό μου κάνει μπαμ!Πάντως μπράβο για την προσπάθεια. ;)

 

Υ.Γ. ...είδα το live τώρα του joe,oύτε αυτός το πολυπετυχαίνει  ;D  crashing day φάση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο μπράβο! Πολύ ωραία προσπάθεια!  :)

 

Έκανες πολύ καλή δουλειά με τις ρυθμικές κιθάρες. Ως προς το σόλο, ήταν αρτιότατο, με ωραίο παίξιμο και ήχο.  :)

Ευχαριστώ φίλε Δημήτρη  :)

 

Αν και προσπαθώ να είμαι της άποψης "αν δεν έχεις κάτι καλό να πεις μην το λες καθόλου" νομίζω ότι θέλει πολλή δουλεία στο ρεφρέν που είναι και η μαγεία αυτού του τραγουδιού που είναι επίσης αγαπημένο μου .Είναι αυτό ρε ...τα είχα ακούσει τόσες φόρες που  το παραμικρό μου κάνει μπαμ!Πάντως μπράβο για την προσπάθεια. ;)

 

Υ.Γ. ...είδα το live τώρα του joe,oύτε αυτός το πολυπετυχαίνει  ;D  crashing day φάση....

 

Μράβο ρε Πάνο είσαι εξέλιξη!!! πάρα πολύ καλό και άψογος ήχος.;)

 

Ο Satriani το ψιλοσκότωνει στις τρεμολιές στο live  ::)

Αν και δεν έχει τις πολλές νότες, είναι ψιλοδύσκολα τα εφέ με το τρέμολο  ;)

Προσπάθησα όσο μπορούσα  :(

Ο ήχος μου και εγώ νομίζω σαν να έχει γίνει λίγο πιο καλός  ;)

Σας ευχαριστώ και τους δύο  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και αρκετό καιρό έχει σταματήσει να μ' ενδιαφέρει ο Satriani (κυρίως συνθετικά). Αυτό που άκουσα μπορεί για τα γούστα μου να μην είναι σπουδαίο κομμάτι, εσύ όμως είχες ενδιαφέρον και πιο σίγουρο παίξιμο από άλλες φορές.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και αρκετό καιρό έχει σταματήσει να μ' ενδιαφέρει ο Satriani (κυρίως συνθετικά). Αυτό που άκουσα μπορεί για τα γούστα μου να μην είναι σπουδαίο κομμάτι, εσύ όμως είχες ενδιαφέρον και πιο σίγουρο παίξιμο από άλλες φορές.

Γέρασε και ο joe Νέστορα  :( Να δούμε τι θα λέει το καινούργιο που κυκλοφορεί τον Μάιο  ;) Σε ευχαριστώ, ξέρεις ότι εκτιμώ ιδιαίτερα την κριτική σου  :)

 

Πάνο και μαμώ τα παιξίματα! :D

Φίλε φούζιε σε ευχαριστώ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου