Προς το περιεχόμενο

French Guitar Contest - Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τώρα που το ξανά ακούω μ'αρέσει πολύ stel δες  το topic με την συμμετοχή σου στον mayones contest και waves of shred όταν μπορέσεις... ;D ;D ;D ;D ;D ;D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος.Δηλώνω πιστός... :)

 

Υ.Γ.Δεν μπορώ να μη σταθώ στο γεγονός πως τα σχόλια στα clips που ανεβάζεις είναι λίγα αναλογικά προς την ποιότητα τους ...Μη μπώ τώρα σε συγκρίσεις,δεν έχει νόημα.

Ταπεινότατη προσωπική μου γνώμη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος.Δηλώνω πιστός... :)

 

Υ.Γ.Δεν μπορώ να μη σταθώ στο γεγονός πως τα σχόλια στα clips που ανεβάζεις είναι λίγα αναλογικά προς την ποιότητα τους ...Μη μπώ τώρα σε συγκρίσεις,δεν έχει νόημα.

Ταπεινότατη προσωπική μου γνώμη.

 

θες να πεις πως ότι και να πουν τα σχόλια είναι λίγο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Συγχαρητήρια για το top 50 το άξιζες...τώρα πρέπει οι διαγωνιζόμενοι του top 50 να κάνουν ένα δικό τους βίντεο 3 λεπτών με δικό τους backing track ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ! Ναι, τωρα πρεπει οι 50 να συνθεσουν ενα κομματι η να παιξουν πανω απο ετοιμο royalty free backing track. Εγω γραφω ενα και ευελπιστω αυριο να το χω ετοιμο. Θα δειξει. Μου αρεσει παρα πολυ αυτο που ετοιμαζω.. Εχει ενεργεια μεσα.. Μακαρι να αρεσει και σε σας! Stay tuned!!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου