Προς το περιεχόμενο

French Guitar Contest - Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε φταιω εγω που το χω ξεσκισει με τους διαγωνισμους.. Φταει οτι τους κανουν με φοβερα backing track και απλα δε μπορω να αντισταθω!! Νεο βιντεο για εναν Γαλλικο διαγωνισμο αυτη τη φορα. Ελπιζω να σας αρεσει!  :)

 

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ήσουν καταιγιστικός... :o

 

Φοβερές ιδέες και φοβερό παίξιμο.

Μπράβο και ελπίζω να υπάρχουν συχνά ωραίοι διαγωνισμοί έτσι ώστε να σε ακούμε!  :)

 

 

 

Edit: Καλή επιτυχία στο διαγωνισμό Στέλιο!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να το δω για να καταλάβω ότι είναι φοβερό το entry.Καλή επιτυχία στο διαγωνισμό.Μου αρέσουν πολύ επίσης και τo background πίσω.Πολύ καλό και το tapping.H ernie ball musicman άλλο πράμα.Με εντυπωσίασε επίσης το κλείσιμο.Είναι και το μέλος ledition divine σ'αυτό το διαγωνισμό όποιος θέλει τον τσεκάρει.Περιμένουμε κι'άλλες συμμετοχές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δε φταιω εγω που το χω ξεσκισει με τους διαγωνισμους.. Φταει οτι τους κανουν με φοβερα backing track και απλα δε μπορω να αντισταθω!! Νεο βιντεο για εναν Γαλλικο διαγωνισμο αυτη τη φορα. Ελπιζω να σας αρεσει!  :)

 

ε τότε μην αντιστέκεσαι άκου τον Ρουβά :

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου