Προς το περιεχόμενο

Πήρα 1ο βραβείο σε διεθνή διαγωνισμό σύνθεσης!


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θερμά συγχαρητήρια και απο εμένα για αυτή τη διάκριση. Πραγματικά είναι υπέροχο. Τις καλύτερες ευχές μου για μελλοντικές δημιουργίες και επιτυχίες αντίστοιχα. Σε ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

υπεροχο....και το ακουσα ολοκληρο δυο φορες με φρεσκο κεφαλι(μολις ειχα ξυπνησει)

 

την δευτερη φορα προσπαθουσα να ξεχωρισω καποιο μερος απο τα 7 να πω "οριστε αυτο μαρεσει περισσοτερο απο τα αλλα" ομως δεν μπορεσα..

 

το meteor fight και το unfortunate dialogue μου μετεδωσαν πολυ ενταση...για διαφορετικους λογους το καθενα..

 

επισης φοβερο και το living in an underground home..!!!

 

ολα τα μερη σηκωνουν πολυ κουβεντα...μπροβο μπραβο και ξανα μπραβο..!!!

 

ευχομαι παντα τετοιες εμπνευσεις...!!!!

 

πολλα πολλα συγχαρητηρια για την διακριση..!!!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Παιδιά... Σας ευχαριστώ για άλλη μια φορά! Μακάρι να έχω νέα να σας τα λέω! :)

 

 

υπεροχο....και το ακουσα ολοκληρο δυο φορες με φρεσκο κεφαλι(μολις ειχα ξυπνησει)

 

την δευτερη φορα προσπαθουσα να ξεχωρισω καποιο μερος απο τα 7 να πω "οριστε αυτο μαρεσει περισσοτερο απο τα αλλα" ομως δεν μπορεσα..

 

το meteor fight και το unfortunate dialogue μου μετεδωσαν πολυ ενταση...για διαφορετικους λογους το καθενα..

Έχεις απόλυτο δίκιο. Αν μέχρι το 5ο έργο τα πράγματα είναι κάπως βατά και λίγο "σαλονιού" αν θες, τα τελευταία δύο το τραβάνε αρκετά... Ειδικά το 7ο (που έχει δύο τίτλους να πρόσεξες, όχι ένα) είναι άλλο πράγμα, για μένα. Όποτε το παίζω ιδρώνω...

 

ολα τα μερη σηκωνουν πολυ κουβεντα...
Ότι θέλεις, είμαι, γενικά, ανοιχτό βιβλίο! Απλά ρώτα! :)

 

Γιάννη: Ευχαριστώ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου