Προς το περιεχόμενο

Focusrite Scarlett 2i2 ή καποια αλλη;


marioG542

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστω! Τωρα αρχιζουν τα δυσκολα! Αρχιζει η μελετη! Δεν ειχα ασχοληθει μεχρι τωρα σοβαρα με το αθλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκα γρηγορα απο το διλλημα scarlett ή mackie καθως η δευτερη δεν κυκλοφορει πια!

 

Μπαρδόν?? Στο site της Mackie ακόμη αναφέρεται ως new και μόλις τσέκαρα μερικά από τα μεγαλύτερα μαγαζιά (Thomann, Musicstore, Sweetwater) και είναι σε στοκ! Μάλλον δεν κυκλοφορεί πια στο κατάστημα που σου είπαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαρδόν?? Στο site της Mackie ακόμη αναφέρεται ως new και μόλις τσέκαρα μερικά από τα μεγαλύτερα μαγαζιά (Thomann, Musicstore, Sweetwater) και είναι σε στοκ! Μάλλον δεν κυκλοφορεί πια στο κατάστημα που σου είπαν;

 

Το μαγαζι που πηγα φερνει τις Mackie οποτε δεν ειχε λογο να μου πει μουφες! Στο site το ειδα οτι την εχει σαν "new" αλλα εγω διαβαζα rewiew του 2010-11! Αντε βγαλε ακρη! (Δεν γινετε να ειναι και καινουρια παντως και να την βγαζει με usb 1.1)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν εννοώ πως βγήκε τώρα, απλώς μου φαίνεται λίγο περίεργο γιατί είναι 2 μιση χρονών κάρτα, δεν είναι παλιά, και τα μεγάλα μαγαζιά την έχουν stock ακόμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν εννοώ πως βγήκε τώρα, απλώς μου φαίνεται λίγο περίεργο γιατί είναι 2 μιση χρονών κάρτα, δεν είναι παλιά, και τα μεγάλα μαγαζιά την έχουν stock ακόμη!

 

Και το συγκεκριμενο μαγαζι που πηγα στο site της το εχει σαν stock αλλα εκει μου ειπε οτι σταματησε! Αυτος μου προτεινε στην αρχη την 2i2 που ειναι 25 ευρω πιο φτηνη απο την Mackie οποτε δεν το εκανε για να αφησω πιο πολλα λεφτα στο μαγαζι! Δε ξερω τι να πω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου