Προς το περιεχόμενο

New Demo Project by Ioannidis Andreas


operator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι ακριβως να "ακουσουμε" απο

1ον.Το ηχειο της καμερας ?

2ον.Απο το youtube ?

3ον.Απο ενα project που δεν ειναι καν ολοκληρωμενο και θελουν ξαναπαιξιμο ολα τα οργανα ?

 

??? ??? ???

 

Ισως ειμαι εγω λαθος στην ολη νοοτροπια αλλα ζητας μεσω του βιντεο σου αν ενδιαφερεται καποιος για τα φωνητικα και το μονο που ακουω απο το κομματι ειναι κατι πιατινια....  :D :D :D  ;)

 

Φιλικα παντα

Χρηστος

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα μείνω μέσα,οπότε περιμένω...Πέρα απ'την πλάκα τώρα, ο φίλος messalion έχει δίκιο,φτιάξτο,γράψτο σε mp3 και ανεβασέ το πάλι γιατί, όσο μπορώ να το ακούσω,ακούω καλά στοιχεία :D                Υ.Γ. Περιμένουμε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά, το ότι μπορεί, πλέον, ο οποιoσδηποτε να κάνει ένα youtube video, δε σημαίνει, απαραίτητα, ότι πρέπει και να το κάνει.

 

lol spot: το σιγομουρμούρισμα στίχων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρά τα σαφή προβλήματα στον ήχο (απ όσο ακούγεται) σαν δομή και ιδέες μια χαρά μου φαίνεται το κομμάτι με πολύ ενδιαφέροντα σημεία παρότι πολύ ματζόρε για τα γούστα μου.

 

Την προσπάθεια την βρίσκω τουλάχιστον ειλικρινή. Ο operator επισημαίνει τα προβλήματα του κομματιού μόνος του. Και κάποιος που αναγνωρίζει ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι και ζητάει βοήθεια έχει το απόλυτο ρισπεκτ μου.

 

Δε θέλω να πληγώσω τους φτασμένους εδώ μέσα, αλλά υπάρχουν και παιδιά που προσπαθούν από μεράκι να φτιάξουν κάτι και δε βρίσκω τίποτα κακό ή αστείο σ αυτο. Και 1000 φορές αστείος παρά πικρόχολος. Θες να είσαι χρήσιμος? Κάνε ένα εποικοδομητικό σχόλιο. Έχεις όρεξη για χαβαλέ και ειρωνία? Ντύσου Γαυρος στην θύρα 13.

 

Και οι φτασμένοι στην τελική από κάπου ξεκίνησαν.

 

Αυτά, φιλικά.

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνω αγαπητοι κυριοι. Καποιος που θελει να παρεξηγηθει επειδή ΞΕΡΕΙ οτι η δουλεια του ειναι μετρια, θα το κανει, οσο ευγενικα και να του επισημανεις ότι ΔΕΝ...το εχουμε ζήσει πολλάκις εδω μεσα.

 

Αντιθετα, καποιος που θελει μια ειλικρινή γνωμη για να βελτιωθει, θα εκτιμήσει και το χιουμοριστικό και το καυστικο σχολιο.

 

Βεβαια, προσωπικά, βρήκα την απαντηση "κανε υπομονη", στο πολυ ευστοχο σχολιο του Μεσαγιόν, τουλάχιστον αστοχη.

 

Επισης, το φορουμ απευθυνεται σε ενηλικους, οι σωστες παιδαγωγικες προσεγγισεις ειναι δευτερευον ζήτημα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους αδαεις  ;D ο ανθρωπος εννοουσε το παρακατω ασμα.

 

 

 

 

 

Και βεβαια ανηκω στην κατηγορια των φτασμενων.

 

 

 

 

 

Υ.Γ  το χεσαμε λιγο αλλα δεν πειραζει,καλη καρδια. ;D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου