Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Από αυτό το σημείο θα ήθελα να σας ενημερώνω στο εξής για ότι συμβαίνει στο Noiz.gr.

Περίπου δηλαδή... γιατί είναι κάποιες φορές που δεν προλαβαίνω κι εγώ τις εξελίξεις σε αρκετές συζητήσεις.

Η αλήθεια είναι ότι τις περισσότερες φορές ο τίτλος των συγκεκριμένων thread δεν έχει καμμία σχέση με το περιεχόμενο.

Ισως απαιτείται σκληρότερο moderation, αλλά πιστεύω ότι δεν είναι στο στυλ του μουσικού η καταπίεση.

Και επειδή επίσης πιστεύω ότι έχει επίπεδο πάνω από τον μέσο επισκέπτη του Internet, προτιμώ να ελπίζω ότι θα καταλήξουν φιλικά αυτές οι διενέξεις.

Εστω κι αν στο τέλος κάποιος πρέπει να επέμβει για να επανέλθουμε στην τάξη...

Το Noiz όμως είναι μέρος της φαντασίας μου που έγινε πραγματικότητα και γι αυτό εξακολουθώ να ελπίζω ότι μπορούν να ισχύσουν κάποια "ουτοπικά" πρότυπα που πολύ δεν θα'θελα να πάψω να πιστεύω.

Αυτά... Θα προσπαθήσω να'μαι κι εγώ πιό συνεπής.

Είπα θα προσπαθήσω... Μουσικός είμαι κι εγώ!

Στα χρηστικά τώρα. Έχουμε και λέμε λοιπόν:

1.Νέα κατηγορία Video στο forum για όλα αυτά τα links από το YouTube και τα λοιπά streaming sites.

2.'Αλλη νέα κατηγορία είναι η Αγορά με απορίες, ερωτήματα, και συζητήσεις για ότι αφορά την... αγορά.

3.Σχετικά με όποιες απορίες έχετε για το πως γίνονται τα πράγματα στο Forum, (πως ν' αλλάξω avatar κλπ) μπορείτε να απευθύνεστε στις Συχνές Ερωτήσεις που βρίσκονται στην επικεφαλίδα του.

Επίσης: στα Sessions εσείς ενημερώνετε τον κόσμο αυτόματα για τα live σας,

στα Tests εσείς γράφετε τις εμπειρίες σας (καλές/κακές) απο τα "εργαλεία" σας.

Σας διαβάζουν πάνω από 3000 σχετικά άτομα καθημερινά!

Γι αυτό λοιπόν... Use it! Don't abuse it.

 

Yameth

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου