Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακη Κονσόλα για LIVE


snvmike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

- Γεια χαρά

Είμαι καινούργιος σ'αυτό το Forum και θα ήθελα αρχικώς να σας χαιρετησω όλους.

Σχεδιάζω να αγοράσω μια σχετικά οικονομική ψηφιακή κονσόλα ήχου . Σκεφτομαι μεταξύ Soundcraft SI EXPRESSION 32 , Behringer X32 και ΥΑΜΑΗΑ PRESONUS StudioLive 24.4.2 Firewire η εαν υπαρχη καποια αλλη αντιστοιχη πρόταση  Θα ήθελα λα ρωτησω εάν έχει κάποιος άποψη για κάτι από τα παραπάνω ας βοηθήση .

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την expression περιμενω να τη δοκιμασω αυτες τις μερες.

Αν ειναι (που ετσι δειχνουν ολα) ομοια με την si compact,τοτε ειναι μια χαρα.

 

Την presonus τη δουλεψα,ωραια η δυνατοτητα να χρησιμοποιεις στην ουσια την κονσολα σαν καρτα ηχου αν σε ενδιαφερουν οι live ηχογραφησεις,δεν μου αρεσε το eq της καθολου και σαν επιφανεια εργασιας βρισκω το σκεπτικο της soundcraft πιο ευκολο για μενα.

 

Την behringer δεν την εχω δει απο κοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την expression περιμενω να τη δοκιμασω αυτες τις μερες.

Αν ειναι (που ετσι δειχνουν ολα) ομοια με την si compact,τοτε ειναι μια χαρα.

 

Την presonus τη δουλεψα,ωραια η δυνατοτητα να χρησιμοποιεις στην ουσια την κονσολα σαν καρτα ηχου αν σε ενδιαφερουν οι live ηχογραφησεις,δεν μου αρεσε το eq της καθολου και σαν επιφανεια εργασιας βρισκω το σκεπτικο της soundcraft πιο ευκολο για μενα.

 

Την behringer δεν την εχω δει απο κοντα.

 

Ευχαριστω για την απαντηση.Εαν εχεις καποιο νεο μετα που θα την χρησημοποιησεις γραψε το να εχω και εγω καποια αποψη .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου