Προς το περιεχόμενο

8 πηρυνο amd για τα νέα VSTi?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή νιώθω θυύμα της υπερκατανάλωσης και τα ψυχολογικά μου τα τιθασευω με shopping therapy  και ας μην εχω $..θελω να ρωτησω αν αξιζει απο τον fx4100 της amd να παω σε καποιον 8 πηρυνο amd για να εχω πχ το diva στο divine το massive στο ultra και λοιπα λοιπα λοιπα..

 

KAI βασικα να ρωτησω μεχρι ποιο τις εκατο δεν ζοριζεται η cpu?ποιες ειναι οι καλες επιδοσεις?τα νεα vst νιωθω οτι θα ξεφυγουνε και οτι θα γινει outmatched το pc μου.. :-X :-X

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχάς δεν είναι φρόνιμο να πας να πάρεις νέο σύστημα επειδή "νιώθεις"  πως θα το χρειαστείς, άσε πρώτα να αντιμετωπίσεις πρόβλημα και ΤΟΤΕ κάνε την κίνηση AN το κρίνεις απαραίτητο.

 

Και δεύτερον, αν και συμπαθώ το value-for-money της AMD, στη θέση σου θα προτιμούσα Ι5 εξαιτίας του σαφώς ανώτερου single-thread performance που δίνει σε σχέση με όλους τους AMD FX.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θες να μας πεις ότι κατάφερες να κάνεις το Diva ειδικότερα να γονατίσει το pc... :)¨

Οκ σοβαρά τώρα αν έχεις λεφτά κάντα  κάτι άλλο ... μια χαρά pc έχεις...αν κολλήσεις πάτα κ ένα freeze ρε αδερφέ ... εκτός και αν τα patches σου στο massive και το diva είναι τόσο

πολύπλοκα που τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου