Προς το περιεχόμενο

Rockafone


SOUPI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 131
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σωραιος John. 8) Ωραια εκτελεση. Το παιζουμε κι εμεις στα lives μας. Εσυ κι εγω πρεπει να ειμαστε εδω μεσα οι πιο φανατικοι Purpleαδες. ;D

Btw, γιατι "Deep Purple cover" και οχι "Deep Purple - When A Blind Man Cries"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωραιος John. 8) Ωραια εκτελεση. Το παιζουμε κι εμεις στα lives μας. Εσυ κι εγω πρεπει να ειμαστε εδω μεσα οι πιο φανατικοι Purpleαδες. ;D

Btw, γιατι "Deep Purple cover" και οχι "Deep Purple - When A Blind Man Cries"?

Κοίτα μεγάλωσα με Purple και σχετικά τέτοια...Απλά έχω ιδιαίτερη αδυναμία αφού έχω και ολα τα βινύλια τους εως το The battle rages on....Φωνή το ξέρω ότι δεν εχω καθολου αλλά μου αρέσει να τραγουδάω και το παλεύω....και μιας και δεν υπάρχει βοήθεια από κανέναν...Ενημέρωσε αν παίξετε κάπου να ερθω να σας δω..Αττική φυσικά...Όσο για το <<cover>> είναι για να μην έχουμε τιποτα γκρίνιες...κάποια φορά μουχαν κανει συστάσεις που δεν το έγραψα....Ευχαριστώ πάντως και μόνο που αφιερώνεις το χρόνο σου και τα βλέπεις..Εσύ και όλοι οι άλλοι εδώ στο Noiz !!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα μεγάλωσα με Purple και σχετικά τέτοια...Απλά έχω ιδιαίτερη αδυναμία...

Εγω να δεις... ;D 4 φορες τους εχω δει live στη ζωη μου, και ανετα θα τους ξαναεβλεπα.

 

Ενημέρωσε αν παίξετε κάπου να ερθω να σας δω..Αττική φυσικά...
Για Αττικη ακομα χλωμο. Δεν εχουμε τα κονε προς το παρον. Αλλα και η Χαλκιδα που μενω διπλα ειναι, 40-45 λεπτα υποθεση. Πιο γρηγορα πας Χαλκιδα παρα σε καποια μερη της Αθηνας/Αττικης. :P

 

Ευχαριστώ πάντως και μόνο που αφιερώνεις το χρόνο σου και τα βλέπεις..Εσύ και όλοι οι άλλοι εδώ στο Noiz !!!

Κανενα προβλημα. Γουσταρουμε. ;) Στα βιντεο που ανεβαζεις φαινεται οτι την αγαπας την ολη φαση, και το λιγοτερο που μπορει να κανει κανεις ειναι να κατσει να δει τα βιντεο αυτα. image.gif

 

Μια "συμβουλη": Αγορασε Hammond. Θα δεις τους DP_και οχι μονο_με αλλο ματι. Και φυσικα θα χαιρεσαι να παιζεις πολυ περισσοτερο απ'οτι τωρα. Εγω μια ζωη στα synths μου ειχα τις μισες "μνημες" γεματες με ηχους Hammond. Αλλα αυτο δεν εχει καμια σχεση με την αισθηση που σου δινει ενα Hammond με αληθινα drawbars και waterfall πληκτρα. "Αλλο φρουτο" λεμε... :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω να δεις... ;D 4 φορες τους εχω δει live στη ζωη μου, και ανετα θα τους ξαναεβλεπα.

Για Αττικη ακομα χλωμο. Δεν εχουμε τα κονε προς το παρον. Αλλα και η Χαλκιδα που μενω διπλα ειναι, 40-45 λεπτα υποθεση. Πιο γρηγορα πας Χαλκιδα παρα σε καποια μερη της Αθηνας/Αττικης. :P

Κανενα προβλημα. Γουσταρουμε. ;) Στα βιντεο που ανεβαζεις φαινεται οτι την αγαπας την ολη φαση, και το λιγοτερο που μπορει να κανει κανεις ειναι να κατσει να δει τα βιντεο αυτα. image.gif

 

Μια "συμβουλη": Αγορασε Hammond. Θα δεις τους DP_και οχι μονο_με αλλο ματι. Και φυσικα θα χαιρεσαι να παιζεις πολυ περισσοτερο απ'οτι τωρα. Εγω μια ζωη στα synths μου ειχα τις μισες "μνημες" γεματες με ηχους Hammond. Αλλα αυτο δεν εχει καμια σχεση με την αισθηση που σου δινει ενα Hammond με αληθινα drawbars και waterfall πληκτρα. "Αλλο φρουτο" λεμε... :-*

Ναι το αντιλαμβάνομαι τι εστί Hammond !!!!! Αλλά λίγο τα οικονομικά αυτόν τον καιρό,λίγο ο χώρος που είναι περιορισμένος,προς το παρόν δύσκολο...Αλλά δεν στο κρύβω ότι ένα Hammond θα τόθελα πολύ....Στο μέλλον!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οικονομικο το καταλαβαινω. Ολοι χαλια ειμαστε. Τον χωρο μη τον σκεφτεσαι, δεν ειναι προβλημα πλεον. 8)

 

Hammond_XK_1c.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οικονομικο το καταλαβαινω. Ολοι χαλια ειμαστε. Τον χωρο μη τον σκεφτεσαι, δεν ειναι προβλημα πλεον. 8)

 

Hammond_XK_1c.png

 

Τι μούκανες τώρα με φούντωσες και ψάχνω.........Θα αφήσω απλήρωτο Στεγαστικό,ΕΝΦΙΑ,κοινόχρηστα,ΔΕΗ,ΕΥΔΑΠ,WIND,Cosmote,.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου