Προς το περιεχόμενο

Electronic Drums


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,

Εξαιτιας της σφαγης που εγινε στις πανελληνιες αναγκαζομαι απο Αθηνα να νοικιασω σπιτι στην Τριπολη οπου και θα περασω. Οπως ειναι φυσικο ειναι λιγο δυσκολο να παρω μαζι μου το σετακι μου και απο αποψης χωρου και απο αποψης θορυβου καθως θα μενω σε πολυκατοικια. Ενας φιλος πεταξε την ιδεα να αγορασω ενα ηλεκτρονικο σετ ωστε να καλυψω και τα δυο παραπανω προβληματα. Αξιζει; Αν αξιζει εχετε κατι να μου προτεινετε; Εκανα μια μικρη ερευνα στο Thomann και στον Νακα αλλα δε βρηκα κατι που να με ικανοποιει. Διαθετω το αξιολογο ποσο των 600ε. Help me!

I'm gonna laugh when I'm burried alive...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Λιγάκι παραπάνω από τα χρήματα που διαθέτεις είναι και τα παρακάτω.

HD-3

TD-4KP

 

Με 600 ευρώ ίσως βρείς κάτι σχετικά καλό (μεγαλύτερο μοντέλο) αλλά σε μεταχειρισμένο. Ανάλογα και τις απαιτήσεις σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η portable εκδοση της TD4 σαν ιδεα και μονο ειναι επαναστατικη και οτι χρειαζεται καποιος για γρηγορη κ ευκολη μεταφορα

Παντως γενικα να δωσεις τεραστια σημασια στον εγκεφαλο που ειναι το 90 % της αξιας των edrums για μενα.Της Roland οι εγκεφαλοι δεν εχουν ανταγωνισμο τουλαχιστον σε ποιοτητα και γενικα φιλοσοφια κατασκευης οποτε επικεντρωσου σε αυτους

Τελος μιας και θα μενεις σε πολυκατοικια να εχεις υποψιν οτι δεν ειναι εντελως αθορυβα ! Δεν ακους τυμπανα βεβαια αλλα ο φυσικος ηχος ειναι σιγουρα ενοχλητικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου