Προς το περιεχόμενο

Need you now - Cover duet


paokz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι πολύ ωραίο παιδιά, μπράβο!

 

Θα συμφωνήσω ότι χρειάζεται λίγο δουλίτσα στην προφορά κι επίσης έχω την εντύπωση ότι σε ένα δυο σημεία η κοπέλα ήταν ελάχιστα εκτός τόνου.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο έχω ξαναπεί, σου πάει πολύ καλύτερα ο αγγλικός στίχος. Κι εγώ μόνο το θέμα της προφοράς έχω να σου τονίσω, κατά τα άλλα μου αρέσετε πολύ! Πολύ ωραία χροιά η κοπέλα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε πολυ για τα καλα σας λόγια..Πραγματικα δεν μπορω να καταλάβω τι παίζει στο θέμα της προφοράς..είπαμε να κάνουμε και άλλα κομμάτια σε ξέρο ρεπερτόριο Οπως το titanium..when i was your man..κτλ ..Παίζει κάτι με το πως τονίζονται οι συλλαβές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o cos_dr θα συμφωνησει με τους προηγουμενους στις παρατηρήσεις που οπώς φαίνεται εχετε την δυνατοτητα να βελτιώσετε στον τονο και την προφορα.

 

Ο cos_dr θα πεί επισης οτι συνδυάζεστε υπέροχα και οι δύο και η διασκευή σας ειναι υπέροχη. Εχετε πάρα πολυ καλές φωνές και ο cos_dr ευχαριστεί που το μοιραστήκατε μαζί μας.

 

Ειναι πραγματικά εξαίρετη εκτέλεση!!!!!!

 

Ασχετο αλλα οπως σας ειδα στην φωτογραφια θυμήθηκα οτι ημουν στην ηλικία σας και εγώ καποτε, και ποσο θα ηθελα να γυρίσω σε αυτά τα χρόνια, να ζησω ξανα  την φρεσκάδα σας και την όρεξη σας ξανα κατα την εκτέλεση των μουσικών "καθηκόντων"!!!!

Σας ευχομαι το καλύτερο απο την ψυχή μου ,

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε πάρα πολύ!!..Ναι όντως νομίζω ταιριάζουν οι φωνές μας..Σύντομα θα κάνουμε κ αλλα κομμάτια!..Οποιος θέλει μπορεί να εγγραφει στο κανάλι

http://www.youtube.com/user/paokdz

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου