Προς το περιεχόμενο

Fender Highway One καινούριο site


Προτεινόμενες αναρτήσεις

.....εμένα πάντως με χτυπάει στα πλευρα :D )

 

Όχι μόνο εσένα , κι εμένα κι όλους. Γι' αυτό ο Leo έβγαλε τις strat. Από παράπονα του κόσμου για πόνο στα πλευρά και στο χέρι μετά από πολύωρο παίξιμο :wink:

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελε παιζεται (και εχει ουσιαστικη διαφορα στον ηχο) στις τυλιχτες χορδες & με εναν ωραιο καθαρο ηχο...' date='αλλοιως με τσιτα το γκαζι και με πεντατονικες στα καντινια ολες οι κιθαρες ιδιες ακουγονται.. [/quote']

Τα μάθατε; Θα βγάλει η Fendr, tele με τρεις χορδές. Μόνο τις μπάσες. Η άλλες δεν χρειάζονται έτσι κι αλλιως.

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ...οταν αρχισεις να μαθαινεις & να καταλαβαινεις... ελληνικα...μας γραφεις.... :lol: :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η tele μου άρεσε περισσότερο από τη Strat στην παρουσίαση αυτή... Παρόλα αυτά θα προτιμούσα να τις άκουγα και τις δύο από κόντα :mrgreen:

Πάντως έχουν κάνει αρκετές αλλαγές απ'ότι λέει ο κύριος στο video, αν πάρει κανείς από εδώ θα ήθελα να δω ένα review :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου φάνηκαν ενδιαφέρουσες οι προδιαγραφές και ο ήχος, τουλάχιστον στο video. Απο ότι είδα τις έφερε ο Thomann ήδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου