Προς το περιεχόμενο

Fender Highway One καινούριο site


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.fender.com/highwayone/

 

Πηγαίνετε στο Video να δείτε την παρουσίαση των προϊόντων. Ειδικά η tele που παίζει ο τύπος έχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ήχο (και κάπως κομπρεσαρισμένο).

 

Το ύφος του παρουσιαστή δε, μου φάνηκε ΑΚΡΩΣ εκνευριστικό!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να επαιζε και κατι που να μας βοηθουσε να καταλαβουμε αν ειχαμε κλειστα τα ματια μας οτι ειναι τελε..καλα θα ητανε :roll:

Η τελε παιζεται (και εχει ουσιαστικη διαφορα στον ηχο) στις τυλιχτες χορδες & με εναν ωραιο καθαρο ηχο...,αλλοιως με τσιτα το γκαζι και με πεντατονικες στα καντινια ολες οι κιθαρες ιδιες ακουγονται.. :roll:

Αλλα προφανως η Fender θελει να πουλησει στο new metal crowd... :roll:

Κριμα το οργανακι....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' όσα Αγγλικά γνωρίζω ο τύπος μας παρουσίασε τους μαγνήτες των μοντέλων HighwayOne σαν τους top ιδανικούς μαγνήτες.

Να τον πιστέψουμε ?

 

Χτυπάω δηλαδή μια Tele Ηighway και την αφήνω όπως είναι?(ακόμα στο ψάξιμο είμαι.... :roll: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να επαιζε και κατι που να μας βοηθουσε να καταλαβουμε αν ειχαμε κλειστα τα ματια μας οτι ειναι τελε..καλα θα ητανε :roll:

Η τελε παιζεται (και εχει ουσιαστικη διαφορα στον ηχο) στις τυλιχτες χορδες & με εναν ωραιο καθαρο ηχο...' date='αλλοιως με τσιτα το γκαζι και με πεντατονικες στα καντινια ολες οι κιθαρες ιδιες ακουγονται.. :roll:

Αλλα προφανως η Fender θελει να πουλησει στο new metal crowd... :roll:

Κριμα το οργανακι....[/quote']

 

νικο,με tele παιζεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ!καταλαβε το δεν ειναι μονο γιαυτα που θελεις εσυ! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε τα παιζεις απλα αν ειναι να εχεις τετοιο ηχο,παρε καμμια αλλη κιθαρα,τι να την κανεις την τελε.. :lol: αφου δεν την αξιοποιεις?

 

ειναι σαν κατι μαλακες που αγοραζουν 4χ4 8000 κυβικα για να κοβουν βολτες στο Κολωνακι! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά νομίζω ότι την πάτησα και ήρθε η ώρα να το ομολογήσω.

Κλασσικός και φανατικός stratocasterάκιας, αρχίζω να παθαίνω ζημιά με τις ΤΕLE. :oops: 8)

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο η tele που παίζει ο τύπος στο βίντεο γιατί πιστεύεις ότι ακούγεται έτσι (ωραία εννοώ)? Έχει compressor? Είναι άραγε λόγω ενισχυτή???

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω την πατησα πήρα highway1 strat και μετα άλλαξαν το μοντέλο τη βγάζουν τωρα με μεγάλο headstock και εμένα μου τρέχουν τα σάλια,πρεπει να αλλαξανε και τους μάγνητες ελπίζω προς το καλύτερο.

 

εντάξει με tele παίζεις τα πάντα το θεμα είναι ποσο καλά τα παίζεις(εμένα πάντως με χτυπάει στα πλευρα

:D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου