Προς το περιεχόμενο

Ποιών 3 album τη δημιουργία θα παρακολουθούσατε;


raf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συμφωνώ sfaku, τώρα σε πιάνω, σόρρυ για το μπέρδεμα (κοιμόμουν και όρθιος χθες!):)

No worries, ως συνήθως λεπτολογούσα υπερβολικά, άσε που εγώ κοιμάμαι όρθιος συνέχεια!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 115
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ένα οποιοδήποτε άλμπουμ παραγωγής Μαΐου 2013. Στο διάλλειμα θα έβγαινα και θα ‘παιζα powerball γνωρίζοντας τους νικητήριους αριθμούς. Ευχαρίστως μετά θα μοιραζόμουν 370.000.000 $ με μια μαντάμ από την Φλόριντα και θα συνέχιζα να παρακολουθώ, αφού αυτό είναι προϋπόθεση, την παραγωγή ενός οποιουδήποτε άλμπουμ παραγωγής Μαΐου 2013.

Θα διάλεγα μόνο ένα άλμπουμ. Δεν είμαι άπληστος.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα οποιοδήποτε άλμπουμ παραγωγής Μαΐου 2013. Στο διάλλειμα θα έβγαινα και θα ‘παιζα powerball γνωρίζοντας τους νικητήριους αριθμούς. Ευχαρίστως μετά θα μοιραζόμουν 370.000.000 $ με μια μαντάμ από την Φλόριντα και θα συνέχιζα να παρακολουθώ, αφού αυτό είναι προϋπόθεση, την παραγωγή ενός οποιουδήποτε άλμπουμ παραγωγής Μαΐου 2013.

Θα διάλεγα μόνο ένα άλμπουμ. Δεν είμαι άπληστος.

 

Είσαι πολύ μπροστά.  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδιά, αλλά δεν λέτε και το γιατί θα θέλατε να παρευρισκόσασταν στη δημιουργία τους. Απλά αραδιάζετε τρεις τίτλους κι όξω απ'την πόρτα. Δεν λέει τίποτα αυτό... (προσωπικά θα επανέλθω με τρεις επιλογές όταν βρω λίγο χρόνο)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bloody, μας επισημαίνεις ξανά ότι κατά τη γνώμη σου οι απαντήσεις μας είναι ελλειπείς.

(Ναι, πολλές είναι. Και η δική μου).

Βρες λίγο χρόνο και γράψε όπως θα ήθελες να έχουμε απαντήσει. Δώσε εσύ τον τόνο και πού ξέρεις, μπορεί να ακολουθήσουν κι άλλοι ή να δευτερολογήσουν οι βιαστικοί.  ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδιά, αλλά δεν λέτε και το γιατί θα θέλατε να παρευρισκόσασταν στη δημιουργία τους. Απλά αραδιάζετε τρεις τίτλους κι όξω απ'την πόρτα. Δεν λέει τίποτα αυτό... (προσωπικά θα επανέλθω με τρεις επιλογές όταν βρω λίγο χρόνο)

 

Εε καλά τώρα, δεν κάνουμε και καμιά επίσημη έρευνα. Αν κάποιος δεν θέλει να γράψει για τον όποιο λόγο, ας μην γράψει.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε Εαρεντίλ, δεν μιλάμε για κατεβατά, απλά μια παραγραφούλα για το καθένα θα μου άρεσε. Απλά θέλω λίγο χρόνο για να απαντήσω με ποστ όπως αυτά που θα'θελα να διαβάζω.  Εδώ και αρκετό καιρό είμαι με συνεχόμενα 10ωρα, 12ωρα και 15ωρα μαζί με Σαββατοκύριακα. Για διακοπές ούτε λόγος. Και δεν προβλέπεται άμεσο φως στον ορίζοντα.

 

Οκταπους, δεν παριστάνει κανείς την forum police, όμως άλλο "δεν θέλω" κι άλλο "βαριέμαι" (κι εδώ που τα λέμε αν "δεν θέλω", τότε γιατί συμμετέχω στο θρεντ?). Εσένα σου λένε κάτι τρία σκέτα ονόματα από άλμπουμς? Εμένα όχι, but don't let that stop you.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου