Προς το περιεχόμενο

Crunch box,το πεταλι που λατρεψα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα ρε...δεν έτυχε να ακούσω ποτέ σειρά F.Πάντως για τα καθαρά των boogie δεν πρόκειται να ανησυχήσω ποτέ  :P

Και του recto σε συνδιασμό με την prs μ'αρέσουν πάρα πολύ τα καθαρά του.

Χωρίς να θέλω να σε μπριζώσω βέβαια, τον stiletto τον έχει τελευταίο κομμάτι το guitar store καμιά 400ευρώ φθηνότερα απο'το Musicstore και είναι και discontinue μοντέλο.Αν είχα το bugdet θα τον έπαιρνα και αυτόν όταν αγόρασα τον δικό μου.Τον ίδιο και τον rectoverb τον οποίο είχε σε ακόμα πιο αστρονομική τιμή, αλλά δεν θα τον βρείς γιατί τον τσίμπισα εγώ!  ;D  ;D  ;D

Αν τον ακούσεις πάντως τον stiletto θα τον λατρέψεις (όπως και τους περισσότερους boogie).  :P

Σιγουρα θα ειναι πολυ καλος..

Αλλα τωρα δεν παιζει χρημα..εχω παραγγειλει μια mayones και ετσι τα χρηματα θα πανε εκει..

για να σε πορωσω...

f-100.thumb.JPG.3800c41ded86425f684bd43c18fd2da1.JPG

rect.thumb.JPG.736adfd906c803e1879ffb5082ebc4aa.JPG

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

:o  :o  :o  :o  :o

Αυτά είναι!!!

Και απο μένα το μικρό αδερφάκι  :P

Ωραιος :D :D :D :D

Καλα μικρο δεν τον λες..και αυτο κτηνος ειναι.Η marshall φοραει t-75 η vintage 30;

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος :D :D :D :D

Καλα μικρο δεν τον λες..και αυτο κτηνος ειναι.Η marshall φοραει t-75 η vintage 30;

Είναι η κλειστή 1936V με τα marshall vintage.Ουσιαστικά τα V30 για τη marshall.Βέβαια πολλοί υποστοστηρίζουν οτι τα celestion της marshall με τα V30 έχουν ελάχιστη ηχητική διαφορά, άλλοι οτι δεν έχουν καθόλου.Στη περιγραφή πχ στο thomann τα γράφει marshall vintage και στο Musicstore για την ίδια καμπίνα vintage30  ;D  ;D  ;D Ο,τι νάναι ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου