Προς το περιεχόμενο

HUSH 'n RUSH - ''Anytime,anyplace''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Παιδιά σας ζηλεύω!! (με την καλή έννοια πάντα) Πολύ θα ήθελα να παίζω σε μια μπάντα σαν τη δική σας.Το ταλέντο περισσεύει,γράφετε κομματάρες σε μια εποχή που αυτό το είδος δε βγάζει πολλές αξιόλογες μπάντες και είστε άριστοι επαγγελματίες.Συγχαρητήρια!!!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ζηλεύω!! (με την καλή έννοια πάντα) Πολύ θα ήθελα να παίζω σε μια μπάντα σαν τη δική σας.Το ταλέντο περισσεύει,γράφετε κομματάρες σε μια εποχή που αυτό το είδος δε βγάζει πολλές αξιόλογες μπάντες και είστε άριστοι επαγγελματίες.Συγχαρητήρια!!!

Σ ευχαριστουμε πολυ Bill Trantos,να σαι καλα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρα πολύ ωραίο...στα γνωστά επίπεδα με τα προηγούμενα....

 

φωνάρα και παραγωγάρα....όπως και το κομμάτι ΠΟΛΎ ωραίο!! άνετα στέκεται δίπλα δίπλα σε άλλες παραγωγές μεγάλων συγκροτημάτων στ'αυτιά μου!

 

συγχαρητήρια! ;) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FreeRock1974 το cd δεν έχει βγει στιγμή από το player που είναι στο repeat... Πολύ καλή δουλειά και αξίζει πραγματικά να ακουστεί ευρέως. Κάτι Rival Sons είναι καλύτεροι δηλαδή; Μία παρατηρησούλα, η οποία γίνεται με κάθε σεβασμό και μόνο και μόνο γιατί το επίπεδο είναι υψηλότατο... Λίγη περισσότερη προσοχή θέλεις στην εκφορά των κοφτών 'ι' που τείνεις να τα μακραίνεις λίγο. Σκέψου την διαφορά ανάμεσα πχ στο live/leave, still/steal, mill/meal, fill/feel κοκ. Θα μου πεις, ρε δεν μας χέζεις ρε Dall' Ara... αλλά όλα τα άλλα ήταν αψεγάδιαστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγη περισσότερη προσοχή θέλεις στην εκφορά των κοφτών 'ι' που τείνεις να τα μακραίνεις λίγο. Σκέψου την διαφορά ανάμεσα πχ στο live/leave, still/steal, mill/meal, fill/feel κοκ. Θα μου πεις, ρε δεν μας χέζεις ρε Dall' Ara... αλλά όλα τα άλλα ήταν αψεγάδιαστα.

Φυσικα και αστειευεσαι για το οτι θα υποτιμησω μια επικοδομητικοτατη παρατηρηση.. ;)

Σ ευχαριστω!

 

Δεν εχω εμβαθυνει σε αυτες τις διαφορες και μαλλον πρεπει να το κανω σοβαρα.

Πολλες φορες το χω συζητησει με αλλους αλλα οχι για το τραγουδι.Γλωσσολογικα... :)

Εχω την εντυπωση οτι αυτο που θα μου δωσει να καταλαβω,ειναι η αμεση επαφη μου με αγγλοφωνους.

 

Χαιρομαι πολυ που σου αρεσε η δουλεια μας φιλε μου!

Να σαι καλα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Σταύρο κοντεύω να τρελλαθώ!

 

Ήρθε την Δευτέρα μετά από 2 εβδομάδες ο ταχυδρόμος και μαζί με τόνους λογαριασμούς (ληγμένους) έφερε και μια ειδοποίηση για ένα "ογκόδες" δέμα! Πήγα λοιπόν στο ταχυδρομείο κατά τις 10:00 και μετά από αρκετή αναμονή μου είπαν ότι δεν έχουν προλλάβει να τα τακτοποιήσουν ακομη. Ξαναπήγα στις 13:00 και ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑΝ!

 

Έτσι πήγα πάλι σήμερα. Αφού ξαναπερίμενα στην ουρά, και πάλι ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑΝ. Οπότε κρατήσαν τα στοιχεία μου, και έχουν ειδοποιήσει και το κέντρο διανομής για να βρεθεί το δέμα...

 

Φυσικά το παραπάνω δέμα δε γράφει κάτι για αντικαταβολή, και άρα δεν είναι το δικό σου, αλλά ΜΟΛΙΣ τώρα το σκέφτηκα αυτό, οπότε ας πάει στο Δία... στο κάτω κάτω, τουλάχιστον ξέρω ότι δεν είναι το δικό σου δέμα που έχει χαθεί και επίσης ξέρω ότι μπορεί να ΑΡΓΗΣΕΙ δραματικά να έρθει... χμμμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ταχυδρόμος έφερε και μια ειδοποίηση για ένα "ογκόδες" δέμα!

Βρε Νικόλα, μπορεί να είναι το πιάνο με ουρά που είχες παραγγείλει. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Βρε Νικόλα, μπορεί να είναι το πιάνο με ουρά που είχες παραγγείλει. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Έλα ντε! Πώς δε το σκέφτηκα; Αυτό θα είναι...

 

Παιδιά το πήρα απ'το ebay και ο τύπος μου το έστειλε, λέει, με 3 πόδια. Ελπίζω γιατί αλλιώς θα το παίζω ξαπλωμένος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου