Προς το περιεχόμενο

paypal ή τράπεζα?


guitars

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσακις εχω στειλει χρηματα εξω με τραπεζα (βασει προτιμολογιου η και ανευ ) η χρεωση ηταν 12 ευρω μεχρι τις 3000 !!!Με paypal ηταν μηδαμινο !!!

@Αudiokostas :γιατι αυτο ρε συ φιλε σε ποια κατηγορια ειμαστε ;

Πελατες που κανουν εμβασματα(βασει προτιμολογιου η εξωφληση τιμολογιου) στο εξωτερικο με ΤΤ /swift εχω δει να πληρωνιυν 50 ευρω προμηθεια στην Τραπεζα !!!!!!!!!!!!!!!!

Άμα στείλεις με internet banking η χρεωση ειναι 30 λεπτά. Είτε ιδιώτες, είτε επαγγελματίες.

Στο paypal υπάρχει χρέωση είτε για τον αποστολέα ειτε για τον παραλήπτη.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο πρόβλημα με το web-banking είναι ότι δεν επιτρέπονται εμπορικές συναλλαγές, τουλάχιστον στην Alpha bank, δεν ξέρω τι συμβαίνει στις άλλες τράπεζες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι αναγκη να φαινεται εμποτικη συναλλαγη με paypal !!!Η Alpha ειναι αυστηρη και δεν την χρησιμοποιω για paypal !!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με PayPal ναι, δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά για web-banking, αποστολή χρημάτων από τραπεζικό λογαριασμό σε τραπεζικό λογαριασμό εξωτερικού ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου