Προς το περιεχόμενο

Intel Desktop Stick


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Τα χει δοκιμάσει κανείς αυτά τα κολοκύθια;

Πολύ πρακτικά μου φαίνονται, ειδικά για εφαρμογές γραφείου-internet , αλλά δεν κατάλαβα.

Παίρνουν πληκτρολόγιο και mouse;

Είδα ότι έχουν μια θύρα usb.

Εκεί μπορείς να βάλεις hub και να τα κοτσάρεις πάνω , πληκτρολόγιο και mouse;;;;; ??? ??? ;D ;D

 

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/desktops-and-upgrade-tools/desktops-mac-all-in-one/156680-intel-boxstck1a32wfcl-windows-10

 

41HsL8Qho5L.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν το πιασα καλά.

To usb είναι και για τα δύο ή θέλει hub;

Ή στο ένα usb το ένα και bluetooth το άλλο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χει δοκιμάσει κανείς αυτά τα κολοκύθια;

Πολύ πρακτικά μου φαίνονται, ειδικά για εφαρμογές γραφείου-internet , αλλά δεν κατάλαβα.

Παίρνουν πληκτρολόγιο και mouse;

 

Είδα ότι έχουν μια θύρα usb.

Εκεί μπορείς να βάλεις hub και να τα κοτσάρεις πάνω , πληκτρολόγιο και mouse;;;;; ??? ??? ;D ;D

 

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/desktops-and-upgrade-tools/desktops-mac-all-in-one/156680-intel-boxstck1a32wfcl-windows-10

 

41HsL8Qho5L.jpg

 

για εμενα πρεπει να σερνεται

Τα χει δοκιμάσει κανείς αυτά τα κολοκύθια;

Πολύ πρακτικά μου φαίνονται, ειδικά για εφαρμογές γραφείου-internet , αλλά δεν κατάλαβα.

Παίρνουν πληκτρολόγιο και mouse;

 

Είδα ότι έχουν μια θύρα usb.

Εκεί μπορείς να βάλεις hub και να τα κοτσάρεις πάνω , πληκτρολόγιο και mouse;;;;; ??? ??? ;D ;D

 

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/desktops-and-upgrade-tools/desktops-mac-all-in-one/156680-intel-boxstck1a32wfcl-windows-10

 

41HsL8Qho5L.jpg

 

 

μπορεις να βαλεις πληκτρολογιο και ποντικι και combo και νομιζω με hub ξεχωριστες συσκευες.

 

Δεν παει ασχημα σε επιδοση αλλα για πολλες εφαρμογες μαζι, πολλα παραθυρα και χρηστες απαιτητικούς και νευρόσπαστα γρήγορους σαν την αφεντια μου εγω πιστευω οτι θα τρωει το σούρσιμο της αρκουδας. Θα σερνεται.

 

Οχι, δεν το εχω δοκιμάσει.

Προτιμω το λαπτοπ μου και το ταμπλετ μου και το smartphone μου που συνηθως χρησιμοποιω για ανάγκες της δουλειάς.(ιδιαίτερα το λάπτοπ μου που ειναι πολυβόλο χαχαχααχαχα)

 

Δεν με χαλαει σαν ιδεα αλλα εγω θελω επιδόσεις. Αμα δεν πεταει το συστημα και δεν μπορει να ανταποκριθει στην παροιμιώδη μου ταχύτητα εκνευρίζομαι, μου τη βαράει, δεν θα επαιρνα κατι τετοιο εκτος αν τα κανουν καποια στιγμη τοσο γρήγορα οσο ενα συγχρονο λαπτοπ η pc με ssd.

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Δεν παει ασχημα σε επιδοση αλλα για πολλες εφαρμογες μαζι, πολλα παραθυρα και χρηστες απαιτητικούς και νευρόσπαστα γρήγορους σαν την αφεντια μου εγω πιστευω οτι θα τρωει το σούρσιμο της αρκουδας. Θα σερνεται.

 

 

Intel Atom έχει.

Τους έχω δοκιμάσει αυτούς τους επεξεργαστές σε ένα notebook που έχω.

Νταξ, για κειμενογράφο, mail , browsing μια χαρα είναι.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης πιο πρακτικοτητα και αξια βλεπω αν θελεις να κανεις την tv σου που δεν ειναι smart ή και είναι smart ..... way smarter.

 

ακόμα απο το webOS της LG μου που ειναι πρακτικο, θα ειναι γρηγοροτερο και προσφερει περισσοτερες δυνατοτητες μεσω των windows.

Για ετσι θα το έπαιρνα χαλαρα.

 

Απο atom εχω δοκιμασει παλαιοτερους και δεν αντεχα. Δεν ηθελα να τα βλεπω τα netbook

 

Αυτος βλεπω αφου διαχειριζεται αξια το HD θα ειναι καλυτερος εν γενει. Ετσι πιστευω.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Eπίσης πιο πρακτικοτητα και αξια βλεπω αν θελεις να κανεις την tv σου που δεν ειναι smart ή και είναι smart ..... way smarter.

 

 

Παίζει και αυτό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πιασα καλά.

To usb είναι και για τα δύο ή θέλει hub;

Συνδεεις στη USB ενα Logitech unifying receiver και μ'αυτο μπορεις να χειριστεις ασυρματα ως και εξι πληκτρολογια/ποντικια.

 

eb1a29cf.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Συνδεεις στη USB ενα Logitech unifying receiver και μ'αυτο μπορεις να χειριστεις ασυρματα ως και εξι πληκτρολογια/ποντικια.

 

Logitech_USB_Unifying_Receiver1.jpg

 

 

Μαλιστα. Καλό! ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χει δοκιμάσει κανείς αυτά τα κολοκύθια;

Πολύ πρακτικά μου φαίνονται, ειδικά για εφαρμογές γραφείου-internet , αλλά δεν κατάλαβα.

Παίρνουν πληκτρολόγιο και mouse;

 

Είδα ότι έχουν μια θύρα usb.

Εκεί μπορείς να βάλεις hub και να τα κοτσάρεις πάνω , πληκτρολόγιο και mouse;;;;; ??? ??? ;D ;D

 

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/desktops-and-upgrade-tools/desktops-mac-all-in-one/156680-intel-boxstck1a32wfcl-windows-10

 

41HsL8Qho5L.jpg

 

Και εδώ:

http://www.e-shop.gr/intel-compute-stick-stck1a32wfcl-quad-core-z3735f-32gb-wifi-bt-windows-10-p-PER.912799

Trust me! I know what I'm doing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου