Προς το περιεχόμενο

βελτιωση βρωμικου ηχου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν μ αρεσει να καθομαι μπροστα στον υπολογιστη για να παιζω..πλεον τα κανουμε ολα μεσω η/υ.αν ειναι να παιζουμε κ μουσικη με το βλεμα κολλημενο στην οθονη κ το χεριστο ποντικι δεν μ αρεσει ειμαι κατα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μ αρεσει να καθομαι μπροστα στον υπολογιστη για να παιζω..πλεον τα κανουμε ολα μεσω η/υ.αν ειναι να παιζουμε κ μουσικη με το βλεμα κολλημενο στην οθονη κ το χεριστο ποντικι δεν μ αρεσει ειμαι κατα....

 

...και πολλοί (κι εγώ μέσα) συμφωνούν μαζί σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μ αρεσει να καθομαι μπροστα στον υπολογιστη για να παιζω..πλεον τα κανουμε ολα μεσω η/υ.αν ειναι να παιζουμε κ μουσικη με το βλεμα κολλημενο στην οθονη κ το χεριστο ποντικι δεν μ αρεσει ειμαι κατα....

Μην απορρίπτεις και αυτην την λυση.

Βεβαια θα ηταν καλο να ειχες πρωτα ενα σοβαρο ενισχυτη και μετα να κινηθεις προς το pc

αλλα δεν χανεις τιποτα ..

Και ειναι τσαμπα.

Με ενα μετριο μονιτορ και μια καρτα ηχου μπορεις να κανεις μαγικα πλεον....

Εγω τον boogie τον εχω μονο για το στουντιο, στο σπιτι μονο pc ,

ηχαρα -ογκος και σε εντασεις που τα μωρα κοιμουνται.

τσεκαρε εναν μαγκα

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα με ενδιεφερε κτ τετοιο...θελω να παιζω στο δωματιο μου θελω να παιζω στο σαλονι θελω να βγω στο μπαλκονι...αληθεια απο υπολογιστη εχω σουπερ μηχανιμα προσφατα αγορασμενο.δεν θα απορριψω κτ για το μελλον αλλα προς το παρον δεν μ αρεσει καθοολου κτ τετοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα με ενδιεφερε κτ τετοιο...θελω να παιζω στο δωματιο μου θελω να παιζω στο σαλονι θελω να βγω στο μπαλκονι...αληθεια απο υπολογιστη εχω σουπερ μηχανιμα προσφατα αγορασμενο.δεν θα απορριψω κτ για το μελλον αλλα προς το παρον δεν μ αρεσει καθοολου κτ τετοι

ok,

και καλα κανεις.

Παντος κατω απο πεντακοσαρικο δυσκολα να παρεις καλο μηχανακι. :( :( :( :(

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bugera v22

 

http://www.thomann.de/gr/bugera_v22.htm

 

μεταχειρισμενο τον βρισκεις μπορει και λιγοτερα απο 200 και ειναι vfm.

 

 

Αυτή τη γαμάτη πρόταση, γιατί δεν την σχολίασε κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη γαμάτη πρόταση, γιατί δεν την σχολίασε κανείς;

1) Είναι εκτός του χρηματικού ορίου που διαθέτει ο OP.

2) Δεν θα καταφέρει να παίξει metal (αξιοπρεπώς) με αυτόν τον ενισχυτή χωρίς την αγορά κάποιου OD/Distortion πεταλιού.  ;) (Αυτό δεν το λέω εκ πείρας, αλλά από τις πολλές γνώμες που έχω διαβάσει σε φόρουμ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Είναι εκτός του χρηματικού ορίου που διαθέτει ο OP.

2) Δεν θα καταφέρει να παίξει metal (αξιοπρεπώς) με αυτόν τον ενισχυτή χωρίς την αγορά κάποιου OD/Distortion πεταλιού.  ;) (Αυτό δεν το λέω εκ πείρας, αλλά από τις πολλές γνώμες που έχω διαβάσει σε φόρουμ.)

Να συμπληρώσω τον φίλτατο geodimitri, λέγοντας ότι δεν τον παίρνει κανείς να παίξει από το σαλόνι στο δωμάτιο, μετά στο μπαλκόνι, κλπ.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου