Προς το περιεχόμενο

Distortion Pedal ( για αγορα )


vaste

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω ενα απλο distortion pedal για blues / rock . Ψαχνω πολυ καιρο αλλα δεν μπορω να βρω κατι που να μου αρεσει , (θα ηθελα να μην εχει πολυ σκληρο ήχο) . Ευχαριστω  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το σημαντικοτερο ειναι το ποσα θες-μπορεις να διαθεσεις.Υπαρχουν τρομερια πεταλια σε ολες τις τιμες.Βεβαια ο ηχος παραμετροποιειται παντα αναλογως με τι κιθαρα και ενισχυτη θα το συνδυασεις.Οταν λες blues rock μπορεις να πεις πχ καποιο σημειο αναφορας σαν ηχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ακουσει,μπορει να κανω λαθος,οτι δουλευει καλα ως "ζμπρωχτης" σε ενισχυτη οχι σαν stand alone drive.

Επισης δεν νομιζω οτι εχει τοσο ζουμι να δωσει σαν γκαζι.Το λεω επειδη αναφερθηκε σε distortion οχι σε drive  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει και το od-3 δεν ειναι distortion...και δεν εχω καταλαβει ακομα τι εννοει ο ΟΡ. Το θελει να το δουλευει μονο του, σε συνδυασμο με αλλα? με ενισχυτη? θα το δουλεψει για να μπουσταρει τον ηχο? σαν βασικο πεταλι? και φυσικα μεχρι ποσα διαθετει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου