Προς το περιεχόμενο

Distortion Pedal ( για αγορα )


vaste

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

O Bonammassa εχει ενα σαν αυτο που σου προτεινα και πριν http://www.musiciansfriend.com/amplifiers-effects/way-huge-electronics-whe201-pork-loin-soft-clip-injection-overdrive-guitar-effects-pedal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο μένα.Εγώ είχα και lp και τον fallen angel.Για τα δικά μου γούστα είναι ένας συνδιασμός με ''πολλά μπάσα''.Εγώ θα πρότεινα να ακούσεις αν βρείς τα mi audio crunch box και wampler sovereign.Το wampler είναι πιο ακριβό, αλλά το cb είναι στο budget σου.Για μένα και τα 2, είναι απο τα καλύτερα και πιο καθαρά dist για μόνα τους και σε καλύπτουν απο light rock μέχρι και metal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρά του ότι υπάρχουν ήδη δεκάδες θρεντ περί του τι εστί distortion και με ανάλογες προτάσεις, πρέπει να υπάρχει μια σύγχυση ή παρεξήγηση γιατί εκτός των Mi Audio και Wampler, μέχρι στιγμής έχουν προταθεί... boosts ή overdrives, και μάλιστα από ψιλοελαφρά έως πούπουλα (Κlon).

 

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου