Προς το περιεχόμενο

Zaratustra - samy paraga


samy paraga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

(by the way τον ξεροπουπουλο ενω στην αρχη τον πηρα στην πλακα οταν ετυχε να τον δώ live στην tv πριν χρονια με κατι φιλους και κλαιγαμε απο τα γελια με το ολο στησιμο, επρεπε τα χρονια να με κανουν σοφοτερο και να τον ακουσω πολλάκις με πιο προσοχη για να καταλαβω την αξία του σαν κομμάτι, τα βαθια μυνηματα του με τις λαβυρυνθώδεις δυνατές ερμηνιες αλλα και την τοτε ευστοχη παρουσιαση των Αερα Πατέρα, ωστε να το εχω στο storage του εγκεφαλου μου ως ενα αριστουργημα)

 

Μα τον ξεροπούπουλο δεν τον έβαλα για πλάκα, θεωρώ ότι είναι κορυφή και ευφυέστατο ;)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλε, το ξερω, ειπα απλα πως τον ειχα αντιμετωπισει τοτε

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πράγματα πάντα τα βλέπω με εξελικτική ματιά . Πρώτα υπήρχε η σύνθεση ......που λέει ο λόγος  ;D

Μετά τα ντεσού του κατά φαντασία ασθενούς συνθέτη ........

          Προσθήκη πιάνου ;D-ηλεκτρικής ;D-ολίγον παραγωγής ;D....'ολα πάνω στο πρωτότυπο  ;D ;D ;D

 

Δεν βιάζομαι ,δεν πρόκειται να με εκβιάσει ξανά ο προαγωγός ,ούτε οι εκάστοτε συνπαίχται  ;D

 

https://soundcloud.com/samy-paraga/zaratoustra-test-2

 

Γυρνάω πάντα πίσω και εξετάζω ,θέλω το χρόνο μου ,έστω κι αν η κρίση απαιτεί δισκογραφικά έσοδα  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαμη μαζί με τον Atreu73 ανήκετε σε ξεχωριστή κατηγορία χωρίς μουσικές ταμπέλες και στερεότυπα .

Θέλει δουλεια το χιτακι αλλα ειμαι σίγουρος για το αποτέλεσμα .

Η αλήθεια ειναι ότι μου αρέσουν ολες οι μουσικές προτάσεις σου

αλλα το χω ξαναγράψει ,πιο πολύ μου αρέσει το υλικό των στίχων .

 

Κλέψαν το Twang και έμεινε η Tele χήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου