Προς το περιεχόμενο

Νέο όργανο με 88 πλήκτρα


atreu73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από 20 χρόνια το ensoniq kt88 που είχα ξεκίνησε για το δρόμο χωρίς γυρισμό. Όποιος μπορεί και ξέρει ας προτείνει κάτι με 88 πλήκτρα και ίδια αίσθηση πάνω κάτω με το ensoniq. Δεν με ενδιαφέρουν οι ήχοι. Μόνο το κλαβιέ.

 

4380737484_66344cbeda_z.jpg

 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λιγα....Για καινουργιο 88ρι. Για μεταχειρισμενο μπορει να βρεις. Αλλα Τι και Που. Για να βρεις αναλογη αισθηση με το πληκτρολογιο του ΚΤ88 θα πρεπει να παιξεις ο ιδιος με διαφορα 88ρια και να συγκρινεις.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως ειπε ο καταρραχτης, δοκιμασε , πες τις εντυπωσεις σου , παρεθεσε τες και απο εκει και περα να σου ειπωθουν και γνωμες , γιατι το θέμα ειναι και προσωπικό δυστυχως, νομιζω αυτο ειναι το καλύτερο

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμώ να μην είναι μεταχειρισμένο και φυσικά θα το δοκιμάσω. Απλά να ξέρω τι να ζητήσω και που να κοιτάξω. Ας είναι και λίγο πιο ακριβό. Θα δανειστώ από τη γυναίκα μου που έχει το χρήμα.

Δώστε μια μάρκα τουλάχιστο, κάτι.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με ενδιαφέρουν οι ήχοι. Μόνο το κλαβιέ.

Θες δηλαδη ενα 88ρι controller? Γιατι αυτο που εχεις ειναι synth. Αν δεν σε ενδιαφερουν οι ηχοι, που μαλλον σημαινει οτι και να μην εχει ηχους δεν σε νοιαζει, πας για ενα 88ρι controller.

Στην περιπτωση αυτη τα 1000 ευρω ειναι υπεραρκετα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω για controller θα σου ελεγα, τι προγραμμα θα χρησιμοποιήσεις? η εχεις σκοπο να χρησιμοποιήσεις το ensoniq που πιθανων να τα εφτυσε το κλαβιε και οχι το ιδιο το ensoniq και θες να εξακολουθήσεις να το χρησιμοποιείς μεσω αλλου κλαβιε?  Η και τα δυο?

 

Και κατι αλλο, υπαρχουν 88αρια controller και με αλλες λειτουργιες για πιθανο ελεγχο του προγραμματος που χρησιμοποιείς αν σε ενδιαφερει και αυτο οποτε να συνδυασεις πραγματα.

 

Επισης και controller που περιεχουν και βασικους και οχι μονο ηχους.

 

Οι ερωτησεις γινονται για την καλυτερη σου εξυπηρετηση

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτούνο που λες θέλω. Το συνδέω με το logic pro και έχω μόνο ένα καλό κλαβιέ που μοιάζει με τα πλήκτρα ενός πιάνου. Αυτό θέλω.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου