Προς το περιεχόμενο

Σαγόνι στο πάτωμα νοl.2 - Manu Chao Radio Bemba Sound System


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απο τους ska-p βασικα εγω τον προτιμω. Λιγο

 

Αχ τι καλα... ;D ;D......ΝΙΚΗΣΑ...κατσε να στειλω ενα ΗΣΥΧΟ ΑΥΓΟ στον Spyroid για να το ρουφηξει... ;D ;D  

 

το αυγο σε πειραξε;

 

οχι με πειραξε οτι βαζεις στο στομα μου εκφρασεις που ΔΕΝ ειπα...

 

αλλο το

 

"υποτονικοι σε σχεση  με αυτους" και αλλο το "υποτονικοι" σκετο...

 

αλλο το "η Porsche Boxter ειναι αργο αυτοκινητο σε σχεση με την Laborgini Countach"  & αλλο το η Porsche Boxter ειναι..αργο αυτοκινητο"

 

 

 

Ρε τι τραβαμε εδω μεσα.... :P ::)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια. Αν το πας ετσι εσυ ξερεις Ελληνικα; Που ειπα εγω οτι θα το ελεγες εσυ για τους FM και εβαλα στο στομα σου εκφρασεις που δεν ειπες; αντε ρουφα το και εσυ τωρα.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο ΣΦ ρε παιδί μου που πάει και βρίσκει όλους τους αναρχοκομουνιστάς καλλιτέχνες και τους γουστάρει, δεν μπορώ να το καταλάβω . Τη μια με του Κλας, τώρα με το Μανού ,σε λίγο θα μας βάλει και Θεοδωράκη συναυλία με Φαραντούρη  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο ΣΦ ρε παιδί μου που πάει και βρίσκει όλους τους αναρχοκομουνιστάς καλλιτέχνες και τους γουστάρει, δεν μπορώ να το καταλάβω . Τη μια με του Κλας, τώρα με το Μανού ,σε λίγο θα μας βάλει και Θεοδωράκη συναυλία με Φαραντούρη  ;D ;D ;D

Όρεξη που την έχεις ρε Σάμη .......

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο ΣΦ ρε παιδί μου που πάει και βρίσκει όλους τους αναρχοκομουνιστάς καλλιτέχνες και τους γουστάρει, δεν μπορώ να το καταλάβω . Τη μια με του Κλας, τώρα με το Μανού ,σε λίγο θα μας βάλει και Θεοδωράκη συναυλία με Φαραντούρη  ;D ;D ;D

 

Αυτοι ρε ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ για να ζησουν...δεν τα ξενουν ολοι μερα με τα λεφτα του μπαμπα κανοντας "επανασταση"....ουτε τους πλερωνει το κρατος δηλαδη ΕΓΩ ;D...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου