Προς το περιεχόμενο

ΠΛηροφοριες για κοπη ντεμο?


6string

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλησες για μεταξοτυπια!Αυτο απο οτι ξερω ειναι ειδος εκτυπωσης για Τ-shirt

...δεν τα ξέρεις καλά....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καθολου καλα να συμπληρώσω.

 

ειναι ενα ειδος εκτυπωσης, που τυπωνει σχεδον σε καθε επιφανεια.

η ποιοτητα κυμαινεται απο τυπικη εως αριστη για αυτο και την χρησιμοποιούμαι για εργα τεχνης καθως δινει αριστη ποιοτητα και εξαιρετικη υφη.

 

Σε αυτες τις περιπτωσεις, η εκτυπωση γινεται αριθμημένη και φερει την ποσοστητα των παραγωμενων και τον αριθμο σειρας του εργου π.χ. 14/99.

Μετα την εκτυπωση τα τελαρα-φιλμ, /καταστραφονται.

 

Βεβαια μερικοι αγοραζουν, εκτυπωσεις απο ψηφιακους εκτυπωτες σε μουσαμαδες -συνηθως με κατι περασματα βερινικου απο την πινελατσα, - η πουτανια του καλλιτεχνη- και χαιρονται. αλλα γουστα ειναι αυτα.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως θα ελεγα να ριξεις μια ματια στο site του marathon: http://www.customshop.gr.

κοιτα τα εργα του. δεν μοιαζουν το ενα με το αλλο. εχουν προσωπικότητα. σκεψου το λιγο αυτο πριν απευθύνεις σε καποιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σχετικα με το εκτυπωση του χαρτιου

εαν δεν πας σε επαγγελματια, απλα αποφυγε οποιοδηποτε εχει κατι που σου θυμιζει φωτοτυτικο. Ναι ολα ειναι laser εκτυπωτες, αλλα η ποιοτικη διαφορα ειναι χαος ενω η διαφορα στο κοστος μικρη...

 

αυτή η παράγραφος έπρεπε να ξεκινά το κείμενο . ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ . H μεγαλύτερη μετά τους Sex pistols    ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου,

έχω στούντιο ηχογράφησης στην Πάτρα και εδώ και λίγο καιρό έχω αρχίσει να ασχολούμαι με ολοκληρωμένες λύσεις (συσκευασία και εκτυπώσιμα cd-r) για ντέμο για μπάντες.

Όχι artwork..

Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου στο inbox να σου δώσω περισσότερες πληροφορίες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου,

έχω στούντιο ηχογράφησης στην Πάτρα και εδώ και λίγο καιρό έχω αρχίσει να ασχολούμαι με ολοκληρωμένες λύσεις (συσκευασία και εκτυπώσιμα cd-r) για ντέμο για μπάντες.

Όχι artwork..

Αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου στο inbox να σου δώσω περισσότερες πληροφορίες.

 

 

Σε cd-r? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν θες cd-r πρέπει να πας σε εργοστάσιο κοπής..

Mμμ...και ποια η διαφορα στο εργοστασιο κοπης απο το cd-r ?Τι μεθοδο εκτυπωσης χρησιμοποιει το εργοστασιο κοπης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου