Προς το περιεχόμενο

επιλογη λαπτοπ


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια... θα ηθελα την γνωμη σας για την επιλογη λαπτοπ... γενικα ψαχνω κατι να με βγαλει 2-3 χρονια... σκεπτομουν κατι με επεξεργαστη i7 , και τιμη γυρω στα 1000 το πολυ , οχι παραπανω... γενικα δεν ξερω απο μαρκες ποιες ειναι καλες κτλ... ελεγα να παω σε sony vaio  αλλα διαπιστωσα οτι ειναι παρα πολυ ακριβα και συνηθως περαν της καλης οθονης δεν προσφερουν κατι το φοβερο...σε αντιθεση με τον ανταγωνισμο που εχουν καλυτερα χαρακτηριστικα οταν κοιτας ιδιες τιμες... βεβαια  δεν ειμαι και σιγουρος αν τοπ σκεπτικο μου ειναι σωστο οποτε βιοηθηστε...

 

εχω δει αυτα τα δυο

 

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0445296&catid=010200

 

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0450226&catid=010200

 

το δευτερο εχει και μεγαλυτερη οθονη. γενικα θα ηθελα κατι να αντεχει , καθως ειναι το βασικο μου pc αυτο και θα ειναι πολλες ωρες αναμενο την ημερα

 

περιμενω τις δικες σας προτασεις...

 

οι απαιτησεις μου εκτος των απλων ιντερνετ κτλ θα ηθελα να σηκωνει ανετα flight simulators καθως και να ηχογραφω με την κιθαρα μου κατι αξιοπρεπες... επισης η οθονη του οκ ... δεν χρειαζεται να ειναι για γραφιστες , αλλα οκ να ειναι αξιοπρεπεις με ευχαριστη υφη... σας ευχαριστω εκ των προτερων

 

αν δυσκολευεστε να μου προτεινετε μοντελα , προτεινετε μου μαρκες... π.χ. dell , hp , acer κτλ...

 

ποιες αξιζουν να κοιταξω και ποιες οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τα hp τι λενε ?

 

οποτε κοιταω για dell ? δεν χρειαζεται οπωσδηποτε να διαλεξετε κατι απο τα δυο που εβαλα... πειτε και αλλες αποψεις... ευχαριστω για τις μεχρι τωρα απαντησεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ένα Acer εδώ και 3,5 χρόνια το οποίο με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο. Επίσης στο παλιό Acer της κοπέλας μου έχω φορτώσει W7 και πάει τρέχοντας. Η προσωπική μου εμπειρία λέει ότι τα Acer μια χαρά είναι.

Τώρα, επειδή στους υπολογιστές όλοι διαλέγουμε βάσει τεχνικών χαρακτηριστικών, για αυτά που το θες και βασικά λόγω μεγάλης οθόνης θα σου έλεγα το Dell. Μην φοβηθείς όμως τα Acer σε θέματα αξιοπιστίας.

Need.More.Fuzz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από τα χαρακτηριστικά, και το γούστο σου, να πω κι εγώ την Dell από πλευράς σέρβις και εγγυήσεως. Ειδικά στο πρώτο ( μιας κι έχω κι εγώ Dell, ήρθανε,μου το εφτιαξαν,αλλάξανε ότι έπρεπε και έφυγαν μέσα σε 1 εργάσιμη ημέρα).

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πρότεινα επίσης και τα HP, αλλά και τα Toshiba.

Το θέμα βέβαια δεν είναι τόσο η μάρκα αλλά τα χαρακτηριστικά που διαθέτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά + για Toshiba. Πάντα η πρώτη μου επιλογή στα laptops (4 μέχρι σήμερα). Με έβγαλαν πάντα ασπροπρόσωπο ιδιαίτερα μακροπρόθεσμα. Έχω ακόμα Toshiba από το 2002 το οποίο δουλέυει υπεράψογα.

Όσο για τα Acer, μια χαρά είναι όταν δουλεύουν. Όταν σταματήσουν να δουλεύουν όμως και χρειαστείς επισκεύη την έκανες από κούπες (τουλάχιστον αυτή είναι η εμπειρία του αδερφού μου - Χωρίς μηχάνημα για δύο μήνες)...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αξίζει να παω σε επεξεργαστές ι7 ; ανεβαίνει αρκετά η τιμή και δεν ξέρω αν προσφέρει φορά πολλά. Εσείς τι λέτε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου