Προς το περιεχόμενο

Under the blade


gvour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνος του τα κάνει και τα παίζει όλα, μην τον ακούς που λέει "ευχαριστούμε".

Αν είναι έτσι, διπλό ρισπέκτ!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μου άρεσε πάρα πολύ.

Ακόμα και ο ήχος που δεν είναι του στυλ μου, μου άρεσε γιατί δίνει μια βινυλ-ίλα. Ένα κλικ κάτω θα ήθελα την κύρια κιθάρα γιατί σε ορισμένα σημεία θάβει ωραία μέρη από άλλα όργανα.

Βέβαια το καλύτερο μου ήταν οι ρυθμικές 'περιέργειες'.

Μόνος σου τα έπαιξες όλα όντως ρε θηρίο;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δύσκολο σενάριο,δεν θα βρω κανέναν που να θέλει να παίξει τον αστυνομικό.  :P ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό εκτελεστικά και με πολύ ωραία παιξίματα στα οποία δε μας έχεις συνηθίσει Τζιβούρ.

 

Συνθετικά δεν το πιάνω όμως. Μου δίνει την εντύπωση ότι είναι ένα κολλάζ ιδεών χωρίς σαφή  κατεύθυνση. Βέβαια αυτό δε σημαίνει κάτι καθότι εγώ ούτε πολλά τέτοια ακούσματα έχω, ούτε επαφή με το είδος, οπότε μπορεί απλά να μην καταλαβαίνω τι θες να πεις.

 

Υ.Γ. Προσοχή στον Φούζιο. Λίγο-λίγο σου κάνει πλύση εγκεφάλου.  ;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολο σενάριο,δεν θα βρω κανέναν που να θέλει να παίξει τον αστυνομικό.  :P ;D ;D

Για ρώτα τον Σταύρο. ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Προσοχή στον Φούζιο. Λίγο-λίγο σου κάνει πλύση εγκεφάλου.  ;D

Τον σπρώχνω προς το punk. ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο και όντως ταιριάζει για backing σε ταινία με κυνηγητό αυτοκινήτων, αλλά, μου άφησε μιά αίσθηση ανικανοποίητου....,μόνο 3.09 λεπτά!!! ήθελα τουλάχιστον άλλα τόσα  8) ;) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@fusion εκτος απο ποιητης εισαι και σεναριογραφος,τελος!Την ευχη μου. :-*

 

@Haris Χαρη καταρχας ευχαριστω τα μεγιστα.

Η αρχικη βερσ ηταν κατα πολυ μεγαλυτερη απο τουτη(κοντα 8 λεπτα-βαριεμαι μονο που το σκεφτομαι ;D)με ενα εξτρα μερος και τα ηδη υπαρχοντα με διπλασια περιπου διαρκεια.

Υπερπαραγωγη λεμε :P αλλα το πετσοκοψα για να ειναι πιο radio friendly ;D ;D και κυριως επειδη δεν το αντεχα ουτε ο ιδιος τοσο μεγαλο.

 

Thanks SF!Χαιρομαι που σου αρεσαν τα τουμανα γιατι τα κομματια σου,περα απ'τα υπολοιπα, εχουν παντα προσεγμενα και ωραια κοπανιδια. ;D

 

@Sam Ο φουζιος ειναι ποιητης και μπορει να λεει οτι θελει. ;D

 

@Ray Nα σαι καλα αγαπητε!

Ειναι αληθεια οτι με τις μειξεις δεν τα παω πολυ καλα και εκτος των αλλων οι κιθαρες παντα μου φευγουν.Ισως χωρις να το καταλαβαινω και λογω ανασφαλειας σ'οτι αφορα το πως ακουγονται τα υπολοιπα οργανα να τις βαζω πιο ψηλα.

Μόνος σου τα έπαιξες όλα όντως ρε θηρίο;

Ολα μονος και ταυτοχρονα ;D ;D ;D ;D εκτος απ'τα τυμπανα που παιζει ο Addictive.

Η αληθεια ειναι οτι επεσε πολυ πειραγμα στα τυμπανα γιατι μια δε μ'αρεσαν μια μου φαινονταν αδεια αλλα αμα δεν κατεχεις.... :-\

 

@JJ Σ'ευχαριστω Σπυρο!

Συνθετικά δεν το πιάνω όμως. Μου δίνει την εντύπωση ότι είναι ένα κολλάζ ιδεών χωρίς σαφή  κατεύθυνση.

Eιμαι Prog ρε φιλε γι'αυτο. ;D ;D

 

Σε ευχαριστω ειλικρινα cigaret13.

Ουτε εγω ο ιδιος ομως δεν αντεχα τα αρχικα 8 λεπτα του. ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το έχεις ολόκληρο, και είναι εύκολο, κάνε έναν κόπο και ανέβαστο, πιστέυω θα αξίζει :D :D :D και άσε τι λες εσύ  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά σε κάποιες στιγμές όπως λέει και ο Punkjoker με φαίνεται σαν να ακούω συρραφή από διαφορετικά θέματα και  είδη . Πράγματι ταιριαστό με μια αυτοκινητιστική κινηματογραφική καταδίωξη.

Τα τούμπανα πανέμορφα προγραμματισμένα, του μιξ καλό........................θέλει μάστερινγκ κι εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω  ;D

 

Παρά το γεγονός πως τα ακούσματά μας και τα παράγωγά μας είναι τόσο διαφορετικά, πάντα ρίσκω κάτι ενδιαφέρον στα πονήματά σου.

Τζιμπούρ γύρνα στην ΑΕΚ σε έχει ανάγκη η ομάδα  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samy,με τιμουν πραγματικα τα λογια σου.

Δεν το λεω για να το πω.

Ισχυει οχι μονο για σε,αλλα για ολους.

Ειτε τους αρεσει το ακουσμα ειτε οχι.Ετερον εκατερον το ενα ετερον εκατερον το αλλο που λεει κι ο LK. ;D

Kαι μονο το οτι υπαρχουν ανθρωποι που μπαινουν στον "κοπο"να ακουσουν αυτα που βαζω,τι να πω,απ'τη μια με τιμα κι απ'την αλλη με κανει να ντρεπομαι.

Γιατι ντρεπομαι?Διοτι εδω συχναζουν τυποι οπως π.χ.ο JJ,o Παπ(freerock),ο Χαρμανης-ζητω συγγνωμη που χρησιμοποιω τα ονοματα τους,δε με νοιαζει κιολας γιατι καποιους πρεπει να πω ;D ;D-και ενα καρο αλλοι ανθρωποι που ειναι μουσικοι και σιγουρα δεν ανηκω σ'αυτη την κατηγορια.

Το κανω καταχρηστικα.

Κι επειδη τα λογια δεν ειναι το φορτε μου θα αφησω να τα πει καλυτερα ο προεδρος μια και το θυμηθηκε ο φιλτατος yEmeth:

Αυτα ακριβως,τιποτε αλλο.

 

Oσο για τα ακουσματα μας ειναι κοντινα και ανηκουν στον ευρυτερο χωρο του r n r(του μπλουζ ισως? ;D) οποταν.......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΩΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου