Προς το περιεχόμενο

Αγορα Replicas


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι αντιγραφές είναι λαχείο (μπορεί να σου κάτσει τρελό όργανο, μπορεί και μούφα). Ομως στα ίδια λεφτά παίζουν πλέον και τρελά όργανα που δεν ντρέπονται να βάλουν το λογότυπό τους...Vintage, Squier, Epiphone etc....

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Οι αντιγραφές είναι λαχείο (μπορεί να σου κάτσει τρελό όργανο, μπορεί και μούφα). Ομως στα ίδια λεφτά παίζουν πλέον και τρελά όργανα που δεν ντρέπονται να βάλουν το λογότυπό τους...Vintage, Squier, Epiphone etc....

 

+1500

Τα είπε όλα ο φίλτατος Γιάννης σε 3 σειρές! :D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1500

Τα είπε όλα ο φίλτατος Γιάννης σε 3 σειρές! :D

 

εεε καλά τώρα!!!

πες μου κιάλλα!!!

τα λεφτά μετά! ;D ;D ;D ;D ;D

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μια εταιρεία είναι στημένη μόνο και μόνο για την κατασκευη αντίγραφου στο εικαστικό μέρος... είναι για πέταμα !

Προσωπικά δεν έχω YAMAHA φίλτατε αλλά περισσότερες από 20 κιθάρες που την μάρκα που γράφουν την αντιπροσωπεύουν κιόλας...

Τα κούτσουρα τα έχω για το τζάκι και αν έτσι έμεινα πίσω.... δεν θέλω να ξαναπάω μπροστά !

Κοίτα τα Κινέζικα μαϊμούλια σου και νόμιζε ότι θες... αλλά μην παίρνεις στο λαιμό σου και άλλους !

Αναφορικά με τις Squier και Epiphone.... δεν είναι μια αλλά χίλιες φορές αξιόπιστες... ειδικά τα τελευταία χρόνια !

Τιμούν και το τελευταίο ευρω που κοστίζουν !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

εεε καλά τώρα!!!

πες μου κιάλλα!!!

τα λεφτά μετά! ;D ;D ;D ;D ;D

 

Χαχαχαχα είναι γνωστό,εκτός από τον Waterfall-K,παίρνω και από σένα ποσοστά! ;D ;D ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω σκοπό να ανάψουν τα αίματα...

 

Όταν ακούς διαφορές ακόμη και σε όργανα χιλιάδων ευρώ... αρνούμαι να μπω σε συζήτηση για μαιμουδιές που το μόνο που επένδυσαν είναι να αντιγράψουν ένα λογότυπο...

Εκτός και αν παίζεις καφρίλες με 10 hi distortion στο τέρμα... οπότε και χορδές να μην έχει το κούτσουρο πάλι το ίδιο θα ακούσεις !

Αλλά το ερώτημα είναι ένα.... Μια κινέζικη μαιμού γιατί αφού βγάζει "φοβερά όργανα" αναγράφει αλλονών brand names παράνομα ??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν μια εταιρεία είναι στημένη μόνο και μόνο για την κατασκευη αντίγραφου στο εικαστικό μέρος... είναι για πέταμα !

Προσωπικά δεν έχω YAMAHA φίλτατε αλλά περισσότερες από 20 κιθάρες που την μάρκα που γράφουν την αντιπροσωπεύουν κιόλας...

Τα κούτσουρα τα έχω για το τζάκι και αν έτσι έμεινα πίσω.... δεν θέλω να ξαναπάω μπροστά !

Κοίτα τα Κινέζικα μαϊμούλια σου και νόμιζε ότι θες... αλλά μην παίρνεις στο λαιμό σου και άλλους !

Αναφορικά με τις Squier και Epiphone.... δεν είναι μια αλλά χίλιες φορές αξιόπιστες... ειδικά τα τελευταία χρόνια !

Τιμούν και το τελευταίο ευρω που κοστίζουν !!!

Νομίζω ήμουν ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ...έλα να δεις από μονος σου....γιατι απο αυτα που λες μιλάς χωρις να εχεις πιασει στα χερια σου τετοιο όργανο.απλά άκουσες , είδες.,σου ειπε καποιος καπου στο Τέξας στη Λαμία και δεν ξερω γω που...Θα συμφωνήσω με ενα φίλο που ειπε οτι ειναι λαχείο...είχα 5 πριν απο αυτη που εχω τώρα την πήρα για πλάκα και δεν την αλλάζω με κανένα Epiphone καυσόξυλο....Ενα σετακι καλους μαγνητες και κλάμααααα ο AXL NICK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κάποιος μου είπε.....

... τα 30 χρόνια εμπειρίας.......

 

Βγάλε το λογότυπο...

Άλλαξε μαγνήτες......

άλλαξε ηλεκτρικά.......

άλλαξε σώμα και μπράτσο....

αααα και γέφυρες και κλειδιά....

 

και σίγουρα έχεις ένα καταπληκτικό όργανο !!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ !!!

 

ΥΓ: Κράτα το scratchplate.... κάποια στιγμή από το γρατζούνισμα θα το αλλάξεις έτσι κι' αλλιώς !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κάποιος μου είπε.....

... τα 30 χρόνια εμπειρίας.......

 

Βγάλε το λογότυπο...

Άλλαξε μαγνήτες......

άλλαξε ηλεκτρικά.......

άλλαξε σώμα και μπράτσο....

αααα και γέφυρες και κλειδιά....

 

και σίγουρα έχεις ένα καταπληκτικό όργανο !!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ !!!

 

ΥΓ: Κράτα το scratchplate.... κάποια στιγμή από το γρατζούνισμα θα το αλλάξεις έτσι κι' αλλιώς !

Και ΠΑΛΙ ήμουν συγκεκριμένος ΜΟΝΟ ΜΑΓΝΗΤΕΣ.....

Η πρόσκληση ΙΣΧΥΕΙ για να μάθεις...δεν είναι κακό..κι εγώ δεν ήξερα

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΝΥΧΤΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου