Προς το περιεχόμενο

ΣΤΡΑΤΟΣ-τί παιρνω μαζί?


miii

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εκεί είμαι δόκιμος... Αλλά είμαι και ντόπιος...

Έλα μεγάλε να σε καβατζωσω

 

Σ' ευχαριστω αλλα δε ξαναπερναω απο εκει ουτε με σφαιρες  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ενταξει δε πιανεται...  :)

 

1ο) πληρωνοσουν

2ον) σχεδον καθε μερα και καθε ΣΚ ησουν εξω

3ον) ηταν επιλογη σου

 

Μια χαρα ητανε, διακοπες διαρκειας και γνωρισα και αρκετους ενδιαφεροντες ανθρωπΕς  ;D...μετα τη δουλεια και την κουραση που ειχα ριξει στις ΗΠΑ, δουλευοντας και σπουδαζοντας ταυτοχρονα, μου φανηκε...resort πολυτελειας... ;D  

 

Το ΚΕΑΠ στη Ρεντίνα βεβαια ηταν εμπειρια...σαν το ΡΑΜΠΟ ενοιωθα για 5 εβδομάδες....μιλαμε οτι μετα απο αυτο αντεχεις ακομα και συναυλια Κοτσιρα,Παπακωνσταντινου και Μαχαιριτσα μαζι.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω περάσει και εγώ απο το ΚΕΠΒ Θήβας  8)

Στο κέντρο δεν παίρνεις τίποτα, μετά στη μονάδα αν είναι χαλαρά και αν έχεις όρεξη κάτι μπορείς να πάρεις..... Στη Θήβα πέρασα φανταστικά, είναι και ωραίο το στρατόπεδο εκεί μέσα στα δέντρα και γενικά τα κέντρα είναι χαλαρά....

Καλή θητεία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yes,καλα ητανε...βγαλαμε και λεφτα στο τελος... ;D

 

Μια χαρα ητανε, διακοπες διαρκειας και γνωρισα και αρκετους ενδιαφεροντες ανθρωπΕς  ;D...μετα τη δουλεια και την κουραση που ειχα ριξει στις ΗΠΑ, δουλευοντας και σπουδαζοντας ταυτοχρονα, μου φανηκε...resort πολυτελειας... ;D 

 

Αρα υπηρξες και εσυ ΔΥ. Ησουν δλδ ενας απ'τους που καπηλευτηκαν τον ιδρωτα των ΙΥ.

τσ τσ τσ...  ;D

 

Μηπως αντι για παραγγελματα φωναζες "μαυρα κορακια σης εργατιας τη πλατη"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παιδιά του όρχου

Κι εσύ "μαύρος"? ;)

 

Προς OP.

 

Αν πας με μαλλί μέχρι τον πωπό, κιθάρες, ενισχυτές, τσιγάρο στο στόμα, ανάλογο ντύσιμο, ένα μπουκάλι ουίσκυ στο χέρι και να πίνεις συνέχεια, έχεις ύφος μπλαζέ, κλπ, ίσως πας για "Γιώτα 5".

Αν δεν χτυπήσεις "Γιώτα 5", πας για "Γ@μησέ τα". ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Περίμενε βρε συ πρώτα να δεις τι παίζει, να γνωρίσεις κανέναν που να έχετε κάποια κοινά ενδιαφέροντα, και βλέπεις.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εσύ "μαύρος"? ;)

 

Προς OP.

 

Αν πας με μαλλί μέχρι τον πωπό, κιθάρες, ενισχυτές, τσιγάρο στο στόμα, ανάλογο ντύσιμο, ένα μπουκάλι ουίσκυ στο χέρι και να πίνεις συνέχεια, έχεις ύφος μπλαζέ, κλπ, ίσως πας για "Γιώτα 5".

Αν δεν χτυπήσεις "Γιώτα 5", πας για "Γ@μησέ τα". ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Περίμενε βρε συ πρώτα να δεις τι παίζει, να γνωρίσεις κανέναν που να έχετε κάποια κοινά ενδιαφέροντα, και βλέπεις.

 

Μου θύμισες δύο σειρές μου στο Χαϊδάρι ο ένας μαλλιάς και πήρε την αναβολή του και ο άλλος μελαχρινός με ξανθιές ανταύειες και ήταν σαν λεοπαρδαλέ.

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Αν πας με μαλλί μέχρι τον πωπό, κιθάρες, ενισχυτές, τσιγάρο στο στόμα, ανάλογο ντύσιμο, ένα μπουκάλι ουίσκυ στο χέρι και να πίνεις συνέχεια,..............

 

Δηλαδή έτσι φίλΩς;

Slash+194vg0hq9.jpg

 

Αν πας έτσι, πας για ΛΥΒ.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου