Προς το περιεχόμενο

ΣΤΡΑΤΟΣ-τί παιρνω μαζί?


miii

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΡΕ παιδιά οκ Τά  mac ,krome,esp,gt,marshall  κτλπ νά τά αφήσω σπίτι αλλά ούτε μιά ηλεκτροακουστική δλδ?καί ένα h1 πχ ?

Οπωσδήποτε μία καλή θήκη ώμου για να μην σου γρατσουνιστεί στον οπλοβαστό.

Άντε ρε και καλός πολίτης......

thanks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τόσο χάλια ε ????Στή μονάδα τί μπορεί να παίξει δλδ 9μήνες χωρίς μουσική ?

 

Πωπω ζημιάαααα! :P

 

Θα έχεις εξόδους θα πάιζει τότε. Κατα 99% θα μπορείς να ακούς κιόλας με κανα mp3. Τώρα για τα άλλα ίσως στη μονάδα αν δείς ότι σε παίρνει πάρε καμια φτηνή ακουστική να γρατζουνάς ανάμεσα σε μαγειρεία και σκοπιές.

 

Λογικά όμως ο ύπνος θα σου λήψει περισσότερο απο τη μουσική οπότε χαλάρωσε ας το να έρθει και... απόλαυσε το ;)

 

Τα απαραίτητα είναι όντως σωβρακα, φανελες, κάλτσες και λοιπά είδη ατομικής υγιεινής!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παρουσιάζομαι Θήβα τό Νοέμβριο καί θέλω άποψείς από παλιούς γιά το τί μπορώ να πάρω μαζί μου από κιθάρες κτλπ πώς θα μπορώ να ηχογραφώ ιδέες κτλπ

 

Εντάξει το διαβάσαμε κι αυτό...  ;D

 

(κι εγώ από Θήβα πέρασα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα κρεμοσάπουνο και όχι μπάρα σαπούνι. Θα με θυμηθείς. ;)

 

Κιθάρα μην πάρεις καλύτερα, τουλάχιστον τώρα. Ακόμα κι αν δεν στην κλέψουν ή σε βάλουν στο μάτι, έτσι κι αλλιώς...δεν θα έχεις χρόνο να παίξεις.

 

Τέλος, ετοιμάσου να ζήσεις τον υπαρκτό σουρεαλισμό σε όλο του το μεγαλείο...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραίτητη προυπόθεση είναι πρώτα πρώτα να στείλεις ένα email στους καραβανάδες για να σε ενημερώσουν τι χώρο για πρόβα δίνουν στο στρατόπεδο και τι session μουσικούς μπορούν να σου διαθέσουν.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα τωρα, θα πρεπει να κοψεις κινηση τι παιζει..

 

Πχ στη Λαμια δεν πηρα τιποτα, αλλα ηταν ενα παλικαρι απτο x factor (απτους καλους, αληθεια) πουχε φερει μια ακουστικη Martin..αλλα ειπαμε εκει ηταν ΚΕΥΠ town.

 

Στην Λημνο (ναι στην Λημνο) ημουν απιστευτα cool με μια φτηνιαρα κλασικη, καναμε και το χαβαλε μας, αλλα ειμασταν μεγαλη μοναδα (Τεχνικο, Μηχανικο, ΣΕΜ, ΣΥΠ, ΠΑΠ) οποτε περναγα απαρατηρητος (φυσικα στο φυλάκια καναμε παρτυ)

 

Ε, στην Αθηνα 2 φορες τον μηνα τζαμαρα με τον ΕΑΣ πινοντας ουισκακια...

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου απολύτως τίποτα να μην πάρεις από αυτά που αναφέρεις γιατί τίποτα δεν θα σε αφήσουν να κρατήσεις τη μέρα που θα παρουσιαστείς. Επίσης πάρε κάνα παλιό κινητό, που δεν θα ήθελε κανείς, γιατί εάν κουβαλήσεις μαζί σου ipad, ipod, iphone δεν σε βλέπω να γυρίζεις μαζί τους σπίτι.  ;)

 

Στο κάτω - κάτω, στρατό θα πας όχι κατασκήνωση.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραίτητη προυπόθεση είναι πρώτα πρώτα να στείλεις ένα email στους καραβανάδες για να σε ενημερώσουν τι χώρο για πρόβα δίνουν στο στρατόπεδο και τι session μουσικούς μπορούν να σου διαθέσουν. ένας καλός πληκτράς μου φτάνει...χαχχά λέω και παντελίδη χαχαχχα

Εντάξει το διαβάσαμε κι αυτό...  ;D

 

(κι εγώ από Θήβα πέρασα)

τί φάση η θήβα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραίτητη προυπόθεση είναι πρώτα πρώτα να στείλεις ένα email στους καραβανάδες για να σε ενημερώσουν τι χώρο για πρόβα δίνουν στο στρατόπεδο και τι session μουσικούς μπορούν να σου διαθέσουν.

 

Παρακαλείσθε όπως δεν ειρωνεύεσθε τον νέοπαν!!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διάβασα τον τίτλο "Στράτος-τι παίρνω μαζί?" και νόμιζα οτι αναφερόταν σε αυτό :

 

 

Μα ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ!!! ;D

 

Αϊποντέλι είχα κι εγώ στα mines of Moria (ο Εαρεντίλ ξέρει) και δεν είχα πρόβλημα. Ίσα ίσα που την αγαπημένη σου μουσική θα την χρειαστείς 110%. Αλλά τίποτα παραπάνω. Ψευτοκιθαρούλες έχω ακούσει άλλους να βάζουν μέσα, αλλά μόνο σε χαλαρές μονάδες και μόνο υπό την προϋπόθεση ότι είναι καλά δικτυωμένοι μετά από μήνες θητείας. Αν και κατά τις γιορτές αν ακούσετε να φτιάχνεται καμιά μπαντούλα για κάλαντα και κανένα ψιλοσουξέ παραπάνω, χωθείτε, ειδικά αν είστε του μπουζουκιού (και διάφορα πνευστά δεν βλάπτουν). Αν ξέρετε πως θα περάσει ο στρατηγός και σας κάτσει να του τα πείτε, πιθανόν να έχετε κανένα εξτραδάκι στην άδειά σας (μερικοί δικοί μας που ήταν ΕΠΟΠ all stars μαζί με μερικά φανταράκια είχαν πάρει μπόνους 4-5 μέρες πάνω στις υπόλοιπες, και υπόψιν πως η μονάδα ήταν δύσκολη).

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου