Προς το περιεχόμενο

ΣΤΡΑΤΟΣ-τί παιρνω μαζί?


miii

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανόνας απαράβατος, στο κέντρο δεν παίρνουμε επιπλέον μαλακίες που θα δώσουν στόχο. Πρέπει να μείνεις κάτω απ' το ραντάρ. Άσε που κλέβουν και δεν θα έχεις και χρόνο για να παίζεις ούτως ή άλλως. Όταν θα πας στην μονάδα και ανάλογα την κατάσταση τότε βλέπεις τι θα κάνεις.

 

Και μωρομάντηλα, πολύ χρήσιμα.

 

Επίσης προτίμησε κανένα κινητό μπακατέλα. Για ρώτα και τον marathon που τότε είχαν σήματα καπνού όταν έκανε την θητεία του σε τριήρη;  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και μωρομάντηλα, πολύ χρήσιμα.

Εμάς μας είχαν πάρει ακόμα και τα μωρομάντηλα!  >:(

Ήμουν και στην αεροπορία που είναι πιο χαλαρά τα πράματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου λείπει η μουσική, σου προτείνω ανεπιφύλακτα να σηκώσεις πρώτος το χέρι όταν σε ρωτήσουν οι παλιοί "ποιός έχει κάνει dj από εσάς ρε παιδιά;".

Ατέλειωτες ώρες διασκέδασης.

 

Για ρώτα και τον marathon που τότε είχαν σήματα καπνού όταν έκανε την θητεία του σε τριήρη;  ;D

Κάπνιζε τότε;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ο στρατος είναι κολεγιο. Οταν πηγα εγω, τότε ναι, ήταν στρατός...Στην κατασκηνωση «τσαφ τσουφ» πιο δύσκολα περνανε σήμερα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανόνας απαράβατος, στο κέντρο δεν παίρνουμε επιπλέον μαλακίες που θα δώσουν στόχο. Πρέπει να μείνεις κάτω απ' το ραντάρ.

 

Μα πολλοί της Αεροπορίας ΟΥΤΩΣ ή άλλως εκεί μένουν... ;D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε μου ότι είναι trollo-θεμα για να ηρεμησω......

οχί φιλε  :),gyus thanks δλδ νά μη κάνουμε μια λίστα από thomann γιά τη μονάδα τουλάχιστον ?με squier ktlp?οκ κέντρο θα πάρω ενα mp3 νά ακούω μουσικούλα κρυφά μόνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχί φιλε  :),gyus thanks δλδ νά μη κάνουμε μια λίστα από thomann γιά τη μονάδα τουλάχιστον ?με squier ktlp?οκ κέντρο θα πάρω ενα mp3 νά ακούω μουσικούλα κρυφά μόνο..

 

Σιγά μην κάνεις και λίστα γάμου. Όταν θα πας στην μονάδα και αναλόγως τις συνθήκες θα δείς τι μπορείς να πάρεις και τι όχι. Μην μπείς στην διαδικασία από τώρα.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχί φιλε  :),gyus thanks δλδ νά μη κάνουμε μια λίστα από thomann γιά τη μονάδα τουλάχιστον ?

 

Εντάξει, νομίζω πως μπορείς να πάρεις έστω το Psarakas starter pack που προσφέρει σκούπα, μάλλινες κάλτσες, ωτασπίδες, έξτρα μαύρο κάμελ για τις αρβύλες, πάτους και ξυραφάκια σε οικονομική συσκευασία των τετρακοσίων.  :D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα πολλοί της Αεροπορίας ΟΥΤΩΣ ή άλλως εκεί μένουν... ;D

Εμένα στη μονάδα του Έβρου που πήγα με έβαλαν με "τα παιδιά του όρχου" που με έβαλαν στο κρεββάτι κάτω από το ghetoblaster με τα σκυλαϊκά στη διαπασών.

 

Αλλά κάποια στιγμή που απήυδησα, πετάχτηκα όρθιος, έσκισα τη σκελαία, εμφανίστηκε μπροστά τους ένας Μποτζόβης και τους έπαιξα το Κηπ δε Φαίη μαζί με μια μπάντα που είχα πάρει απ΄τον Τόμαν επίτηδες για το στρατό και πάθαν πλάκα και ο ένας ο επιλοχίας δάκρυσε γιατί είχε μια γκόμενα στο διπλανό χωριό που τη λέγαν Φαίη και με κέρασε τσίπουρα και μου υποσχέθηκε ότι στο γκετομπλάστερ θα ακούμε μετά τις 8:37 μόνο προκλασσικούς συνθέτες.

 

Άμα το χεις, το χεις ρε ΛΑΚΙΔΑΙΣ

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου