Προς το περιεχόμενο

ΣΤΡΑΤΟΣ-τί παιρνω μαζί?


miii

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν παρουσιάζομαι Θήβα τό Νοέμβριο καί θέλω άποψείς από παλιούς γιά το τί μπορώ να πάρω μαζί μου από κιθάρες κτλπ πώς θα μπορώ να ηχογραφώ ιδέες κτλπ,εντάξει προφανώς δέ θα κουβαλήσω όλο το στούντιο μαζί μου απλά κάντε προτάσεις,σκεφτόμουν μετά όταν έμπαινα στη μονάδα κτ σε ipad+behringer istudio ,αλλά εφαγά κράξιμο από φίλους,του τύπου εκδρομή νομίζεις ότι πας κτλπ καί να μή κουβαλήσς ούτε κάν καλή κιθάρα κλέβουν κτλπ εσείς τι θα παίρνατε ,πήρατε μαζί σας επίσης θά ήθελα να κουβαλησω καί κτ σε πλήκτρα μπάς και βελτιωθώ...Επίσης πως μπαίνει καποιος στις ορχήστρες του στρατού?λέτε να πάρω καμιά κιθάρα τόν 100 ευρω κάνα  casio μικρό και κανένα zoom για ηχογραφήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τι λε ρε ψάρακα που θα κουβαλήσεις και κιθάρες μαζί σου. Που πας; Στην παραλία για χαβαλέ;

Στο στρατό πας ρε για να πήξεις. Τί Behringer και ipad μας λες. Πάρε καμιά οδοντόβουρτσα και πολύ σου είναι.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πηγαινες στο ΚΕΥΠ town στην Λαμια (Κεντρο Εκπαιδευσης Υψηλων Προσώπων) θα σου ελεγα να παρεις οτι θες. Στην Θηβα τωρα...μην παρεις τπτ..

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω, ως παλιός  :P λέω να μην πάρεις τίποτα.

Πρώτον, κλέβουν. (ή τουλάχιστον αυτο γινοταν κατα κόρον όταν ήμουν εγω φαντάρος). Έκλεβαν οι πάντες τα πάντα.

Δεύτερον, μη τραβάς τη προσοχή πάνω σου για κάνενα λόγο (χρυσός κανόνας). Ενα μουσικό όργανο είναι σημαδούρα.

Τρίτον, απο εκεί που τουλάχιστον εγω πέρασα, το να είσαι μουσικός δεν ήταν καλοδεχούμενο (σε official τουλάχιστον επίπεδο) και προκαλούσε το "μουσικός? βάλτον αγγαρεία".

Τέταρτον, άσε για λίγο καιρό στην άκρη τα άργανα :) θα σου λειψουν και θα είναι ωραία μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά κάντε προτάσεις,

studio4.jpg

Συμφωνώ ότι το δεύτερο monitor είναι υπερβολή.

 

Από κιθάρες μόνο δυο ηλεκτρικές (με μονούς και διπλούς), μία ακουστική και ένα μπάσο (για τις ηχογραφήσεις) για να είσαι χαλαρός και εύκολα μετακινήσιμος.

Πεταλιέρα ζήτα από τον διοικητή της μονάδας να σου πάρουν μία, για να δείξεις ποιός κάνει κουμάντο και να μην τα κουβαλάς όλα εσύ.

Ενισχυτές θα σου στείλει το noiz με φορτηγό. Φτάνει να περνάς καλά.

 

Ελπίζω να βοήθησα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διάβασα τον τίτλο "Στράτος-τι παίρνω μαζί?" και νόμιζα οτι αναφερόταν σε αυτό :

 

 

 

Δέχομαι συγχαρητήρια.

 

οντοπικ: πολύμπριζο και γάντια κουζίνας να πάρεις και θα είσαι κούτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπωσδήποτε μία καλή θήκη ώμου για να μην σου γρατσουνιστεί στον οπλοβαστό.

Άντε ρε και καλός πολίτης......

Play the blues...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο χάλια ε ????Στή μονάδα τί μπορεί να παίξει δλδ 9μήνες χωρίς μουσική ?

 

Τρανζιστοράκι.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου