Προς το περιεχόμενο

Απορία για Roland RD-300GX


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειααα...

 

Βρήκα το εν λόγω μοντέλο(roland rd 300gx) μεταχειρισμένο και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω πριν πάρω απόφαση να το αγοράσω.

 

Εννοώ αν υπάρχει κάτι που χρήζει προσοχής στο συγκεκριμενο όργανο.

 

Το είδα,οπτικά φαινόταν οκ,χωρίς φθορές και τα πλήκτρα του είχαν καλή αίσθηση και το άκουσα και δεν διαπιστωσα κάτι,απλά θέλω μια 2η γνώμη πάνω στο θέμα της αγοράς μεταχειρισμένου πιάνου,αλλά καλύτερα πάνω στο θέμα αγοράς του συγκεκριμένου μοντέλου.

 

Αν υπάρχει θέμα,που ελπίζω πως όχι :)

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως τα γράφεις, μια χαρά ακούγονται όλα. Συνδέσεις  από πίσω λειτουργικές. Νο χρατς χρουτς, φθορές στο κλαβιέ,σπασίματα.Τα κουμπιά του είναι οκ. Κλείνεις την τιμή και παίρνεις ένα αξιοπρεπέστατο stage piano.

 

Καλόπαιχτο.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειααα...

 

Βρήκα το εν λόγω μοντέλο(roland rd 300gx) μεταχειρισμένο και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω πριν πάρω απόφαση να το αγοράσω.

 

Εννοώ αν υπάρχει κάτι που χρήζει προσοχής στο συγκεκριμενο όργανο.

 

Το είδα,οπτικά φαινόταν οκ,χωρίς φθορές και τα πλήκτρα του είχαν καλή αίσθηση και το άκουσα και δεν διαπιστωσα κάτι,απλά θέλω μια 2η γνώμη πάνω στο θέμα της αγοράς μεταχειρισμένου πιάνου,αλλά καλύτερα πάνω στο θέμα αγοράς του συγκεκριμένου μοντέλου.

 

Αν υπάρχει θέμα,που ελπίζω πως όχι :)

Ευχαριστώ!

 

Να το παρεις το κοριτσι. Απο τα κορυφαία stage pianos.

 

Και προτείνω να εχεις στο νου και την επεκταση supernatural για αργοτερα. Θα απογειωθει στους αιθερες το όργανο ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και προτείνω να εχεις στο νου και την επεκταση supernatural για αργοτερα. Θα απογειωθει στους αιθερες το όργανο ;)

Nαι.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα,το πήρα το κορίτσι!

Κούκλα,σπαρταράει το κορμάκι της! :)

 

Απλά μια τελευταία βοήθεια στα γρήγορα...γνκ επαίζα με ακουστικά,απλά θέλω να πάρω monitor γιατι ψιλοχρειάζονται,όμως στενεύομαι οικονομικά,αξίζει να πάρω ένα για αρχή κ όχι σετάκι;

 

Eνα KRK RP5 RoKit G2 και όχι 2 μπορό,γιατί δεν βγαίνω....ή κάτι σε σετ στα ίδια λεφτά περίπου,αλλα low end;

 

(Αν έπρεπε να ανοίξω νέο θέμα,λάθος μου,απλά νομίζω δε χρειάζεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις αγγελίες παίζει ένα ζευγάρι στα 250 ευρώ. Αν είναι στα χρήματά σου, έχει καλώς.

http://smart.noiz.gr/details.php?id=160467

 

Αν όχι, θα σου πρότεινα αυτό:

http://smart.noiz.gr/details.php?id=159540

Αν το προλάβεις.

 

Αν διαθέτεις ηχοσύστημα , θα σου προτείνω να αγοράσεις 2  noname full range ηχεία 8-10-12 ιντσών ανάλογα το βαλάντιο και να τα συνδέσεις στον τελικό σου.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Αν διαθέτεις ηχοσύστημα , θα σου προτείνω να αγοράσεις 2  noname full range ηχεία 8-10-12 ιντσών ανάλογα το βαλάντιο και να τα συνδέσεις στον τελικό σου.

+1, για την ώρα και ανάλογα βλέπεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου