Προς το περιεχόμενο

Μουφα τιμες σε ένα Online Store


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον χωρις πολλα πολλα...αποφασισα να ψαξω λιγο τις τιμες στα ελληνικα καταστηματα

και κατεληξα σε ενα που μου φανηκε οτι με συμφερει.εκανα την παραγγελεια και οταν ειδα το τιμολογιο μου ειχανε χρεωσει τα παντα απο 2 εως 3 ευρω πανω.μιλαμε για χορδες,καποταστο και τετοια ψιλοπραματα.λοιπον τι λετε πρεπει να τους κραξω η να παω και να "ζητησω" τα λεφτα μου πισω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον τι λετε πρεπει να τους κραξω η να παω και να "ζητησω" τα λεφτα μου πισω;

Κι εγω ξαναλέω ότι το να σιωπάς και να προσπερνάς είναι συνενοχή.....

Αδιάφορο μου είναι το τι θέλει ο καθένας και τι έχει στο μυαλό του....

Κράξιμο και φτύσιμο στα μούτρα...να δεις το ξανακάνει???

...πάρε και το Σατανά μαζί ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μας λες το συνολικο ποσο που σου χρεωσαν και ποσο θα επρεπε να σου χρεωσουν? Τα εξοδα αποστολης/αντικαταβολης φανταζομαι τα εβαλες στην τελικη τιμη, ε? :P

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις χορδες ακουστικης απο 16€ που γραφει στο site τους μου τις χρεωσανε 18.40 το σετ.

στις ηλεκτρικης απο 5.70 μου τις χρεωσανε 6.40\το καποταστο απο 12 το χρεωσανε 15...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις χορδες ακουστικης απο 16€ που γραφει στο site τους μου τις χρεωσανε 18.40 το σετ.

στις ηλεκτρικης απο 5.70 μου τις χρεωσανε 6.40\το καποταστο απο 12 το χρεωσανε 15...

 

Αμα κανεις τις διαιρέσεις, μαλλον για ΦΠΑ μοιαζει.. η αποδειξη δε τα γραφει αναλυτικα;

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθούμε να εξηγήσουμε σε έναν άνθρωπο τι πλήρωσε, υπερασπιζόμενοι ένα κατάστημα που δεν κατονομάζεται, άρα δεν μπορούμε να ελέγξουμε. Πολύ πλάκα. Ο άλλος τον παρότρυνε να τους φοβερίσει κιόλας.

 

:) :) :)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου