Προς το περιεχόμενο

Μουφα τιμες σε ένα Online Store


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Θα πρέπει να συγκρίνει το τιμολόγιο και τις τιμές που βρίσκονται online και αν δεν είναι ΦΠΑ ή κάτι που του διέφυγε, τότε μόνο αν θέλει να μας ανακοινώσει το κατάστημα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους πηρα τηλ μολις παρελαβα αλλα δεν μπορουσε να μου μιλησει καποιος υπευθυνος και μου ειπαν οτι θα επικοινωνουσε αργοτερα αλλα δεν.σημερα πηρα τηλ αλλα ηταν κλειστα.τσεκαρα το site τους παλι αλλα και παλι δε νομιζω να κανω λαθος ρε παιδια.εγραφε "τελικη τιμη" σε ολα τα προιοντα τους.θελετε να σας πω ποιο site ειναι;εχω και το τιμολογιο και μπορω να το ανεβασω για να δειτε κι εσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το ανεβασω αυριο γιατι εχω ενα θεματακι τωρα.

Παντως οι τιμες που αναφερεις μου μοιαζουν για ΦΠΑ 16%.Τουλαχιστον δωσε λινκ απο καποια προιοντα της σελιδας που παρηγγηλες μηπως υπαρχει καποια υποσημειωση που δεν εχεις προσεξει

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως η φωτογραφια ειναι ΑΡΚΕΤΑ θολη και δεν βγαζουμε ακρη.....(εγω τουλαχιστον)

 

Ψαρι ετρωγες οταν ηρθε η αποδειξη ?  ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χανους τηγανητους...παντως παιζει να κανα και λαθος, γιατι ξαναριξα μια ματια στο τιμολογιο κι εκει που γραφει τιμη μοναδος γραφει οντως 18.10 (2 γιουρια πανω απο το site) αλλα τελικα με χρεωσανε στι τιμες του site.συγγνωμη μαγκες για την ταλαιπωρια,τι να κανω ΨΑΡΩΣΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου