Προς το περιεχόμενο

1η Παρουσίαση έργων του Εκδοτικού Οίκου Musica Ferrum


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Είναι δύσκολη ώρα, το ξέρω. Εδώ εγώ με τη βία θα τα καταφέρω...

 

Αλλά η εναλακτική ήταν να γίνει Φλεβάρη, που είναι, απλά, πολύ μακριά. Θα έχουν γίνει τόσα άλλα στο μεταξύ που... τρέχα γυρεύε.

 

Όπως και νά'χει ελπίζω να δω κάποιους από εσάς. Ελπίζω επίσης ότι θα υπάρχει βίντεο και ηχογράφηση, οπότε θα έχω υλικό να διαθέσω διαδικτυακά! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δυστυχώς θα είμαι Κρήτη, Τετάρτη θα είμαι Αθήνα. Φτου...

Κρίμα ρε Σάμη...

 

Τέλος πάντων, μια άλλη φορά σε δική μου βραδιά ή δική σου! Πού θα πάει; Θα πετύχουμε ο ένας τον άλλο, τι στο καλό... δεν είναι δα και ΤΟΣΟ μεγάλη η Αθήνα. Ένα μεγάλο χωρίο είναι! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για άλλη μία φορά, Νικόλα, θυμίζεις σε όλους μας τι μπορεί να σημαίνει σοβαρή μουσική πορεία στην Ελλάδα του 2013. Προσωπικά, σε ευχαριστώ για το παράδειγμά σου και το γεγονός ότι κοιτάζεις μακρυά. Δεν ενδιαφέρομαι αρκετά γι' αυτά που προσφέρεις ώστε να παρευρεθώ, αλλά γίνεται συνέχεια σαφέστερο ότι άλλους είκοσι σαν εσένα να είχε η χώρα θα ήταν μία καλύτερη χώρα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Για άλλη μία φορά, Νικόλα, θυμίζεις σε όλους μας τι μπορεί να σημαίνει σοβαρή μουσική πορεία στην Ελλάδα του 2013. Προσωπικά, σε ευχαριστώ για το παράδειγμά σου και το γεγονός ότι κοιτάζεις μακρυά. Δεν ενδιαφέρομαι αρκετά γι' αυτά που προσφέρεις ώστε να παρευρεθώ, αλλά γίνεται συνέχεια σαφέστερο ότι άλλους είκοσι σαν εσένα να είχε η χώρα θα ήταν μία καλύτερη χώρα.

Συμφωνω απολυτα σε οσα λες!  ;D

 

Σοβαρα παντως καταρχην με κολακευεις και κατα δευτερον δε νομιζω οτι κανω κατι διφορετικο απο πολλους αλλους...

 

Νικο: θενξ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ένα μικρό bump για την παρουσίαση που θα γίνει αύριο!

 

Προσωπικά έχω αρκετό άγχος και τρακ, αφού... δεν έχω ξανακάνει κάτι τέτοιο. Δώστε μου ένα πιάνο και είμαι μια χαρά. Αλλά να μιλάω; μπρρρρ...

 

Τέλος πάντων...

 

Ελπίζω να τα πούμε με κάποιους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου