Προς το περιεχόμενο

106 εκατ. ευρώ στον τοίχο...


Grey

Προτεινόμενες αναρτήσεις

don't get me wrong, τα H&M έχουν και μαμώ τα κοστούμια....και slim fit  

 

αυτο ειναι χτυπημα κατω απο τη μεση φιλως...για να φορας slim fit πρεπει να εισαι και slim.... :'(....και slim εχω να δω τον εαυτο μου απο τοτε που ημουνα ΦΤΩΧΟΣ και ζουσα με μπανανες και δωρεαν προχθεσινη ξαναζεσταμενη πιτσα απο τον Ιταλο στη γωνια  στη Νεα Υορκη ... ;D

 

 

μετα πλουτισα και η υπερβολικη  ΦΕΤΑ Parmigiano-Reggiano στη ΣΑΛΑΤΑ μου με εχει κανει τουμπανο....

 

α,να και μια φωτο μου για αποδειξη

 

rich2.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 290
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

@ Grey

 

Στο μέτρο που αφορούν αυτά που λες και εμένα (γιατί εν μέρει διαφωνήσαμε) , ΣΟΒΑΡΑ και ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ, χωρίς ίχνος ειρωνείας σου λέω (και αν μου επιτρέπεις) .

 

1ον Παραπαίρνεις στα σοβαρά και προσωπικά κάποια πράγματα (καλά κάνεις και δικαίωμά σου).

 

2ον Εγώ "διαφωνώ" μαζί σου επώνυμα (μόνο ΑΜΚΑ  δεν έχω δώσει εδώ μέσα  ;D ;D ;D ), και εσύ είσαι ο «Grey» (καλά κάνεις και δικαίωμά σου).

 

Και αντί να αισθάνομαι εγώ (έστω για την ισότητα των όπλων) κάπως, αιθάνεσαι εσύ , όπως αισθάνεσαι (και πάλι καλά κάνεις και δικαίωμά σου) .

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grey, θα σου συνιστούσα τελείως φιλικά να μην τα παίρνεις όλα τόσο τοις μετρητοίς. Κουβέντα κάνουμε και θα διαφωνίσουμε και θα συμφωνίσουμε και θα φαγωθούμε, όλα στο πρόγραμμα. Δυστυχώς δεν είσαι ούτε ο πρώτος και σίγουρα ούτε ο τελευταίος που έχει παρεξηγήσει κάποια πράγματα. 

 

Edit: με πρόλαβε ο "όμορφος" ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα ήθελα να πιω έναν καφέ(ή ό,τι άλλο πίνει) με έναν τέτοιο τύπο...Να μου εξηγήσει το σκεπτικό του.

Και εγώ βέβαια το δικό μου...Το τι θα μπορούσε να κάνει με τόσα πολλά λεφτά.

Πάω πάσο στην έστω ισχνή περίπτωση που το κάνει.

 

Επίσης,πολύ θα ήθελα να βρισκόμουν εγώ στη θέση του...Για να έβλεπα(αν μπορούσα),θα έκανα τις ίδιες γελοιότητες;Δεν αναφέρομαι μόνο στην συγκεκριμένη αγορά,που στην τελική μπορεί απλά να μην αντιλαμβάνομαι το "μεγαλείο" της περίστασης,αλλά σε όλα αυτά τα φαιδρά που κατά καιρούς γίνονται και μαθαίνονται.

Τελικά ο Clapton (για να έρθω ξανά στην αρχή του ερωτήματος) που έχει κρεμασμένα πάνω από 100 μύρια στους τοίχους του...είναι γελοίος?

http://www.huffingtonpost.com/2013/09/27/eric-clapton-gerhard-rich_n_4004388.html

 

ΥΓ1. Καλά...άμπαλος είναι!!!! ;D ;)

ΥΓ2. Μιλάμε γι αυτό το έργο...ούτε ο Λάκης δεν έχει τέτοιο πουκάμισο ;)

original.jpg

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Grey

1ον Παραπαίρνεις στα σοβαρά και προσωπικά κάποια πράγματα (καλά κάνεις και δικαίωμά σου).

 

Έχεις δίκο.Πάλι.

 

2ον Εγώ "διαφωνώ" μαζί σου επώνυμα (μόνο ΑΜΚΑ  δεν έχω δώσει εδώ μέσα  ;D ;D ;D ), και εσύ είσαι ο «Grey» (καλά κάνεις και δικαίωμά σου).

 

Λάκη,είμαι ο ***************

ΟΚ, αν και έτσι κι αλλιώς όλοι πιστεύαμε ότι είσαι υπαρκτό πρόσωπο.  ;D

Αφαίρεσα τα προσωπικά στοιχεία. Earendil

 

Grey, θα σου συνιστούσα τελείως φιλικά να μην τα παίρνεις όλα τόσο τοις μετρητοίς. Κουβέντα κάνουμε και θα διαφωνίσουμε και θα συμφωνίσουμε και θα φαγωθούμε, όλα στο πρόγραμμα. Δυστυχώς δεν είσαι ούτε ο πρώτος και σίγουρα ούτε ο τελευταίος που έχει παρεξηγήσει κάποια πράγματα.  

 

Έχεις δίκιο.Όχι πάλι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Προσωπικά στοιχεία αφαιρέθηκαν. Earendil

 

 

Καρκίνος...ενδιαφερον!

αυτο εξηγει πολλα!

Ωροσκόπο ξέρεις?

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Προσωπικά στοιχεία αφαιρέθηκαν. Earendil

 

 

 

Δεν στο είπα για να μου τα δώσεις (πιθανολογώ ότι κατάλαβες γιατί το ανέφερα), αλλά αφού είναι έτσι ένα έχω να σχολιάσω......παντρεύτηκες μικρός.  :P ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου