Προς το περιεχόμενο

Πείτε ένα παράπονο για το αγαπημένο σας σύνθ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω φωτο, το εχω παρατημένο στο πατρικο μου. Ειχα παίξει μεχρι και live με τον Ν. Ζιώγαλα με αυτό ;D

 

Πατώντας το off, έκλεινε σταδιακα ο ανεμιστήρας, οποτε ειχαμε το τέλειο fade out (και fade in αντιστροφα).

 

Καπως σαν αυτο, αλλα σε μπεζ

 

Bontempi20-20Hit20Organ20.jpg

 

 

Να, σε αυτο το live στο Βαλτονερο Φλώρινας, είναι καπου αριστερα μου (δεξια στη φωτογραφία), αλλα δε φαινεται ;D

 

397121_4558461972786_1795955352_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ναι μου αρεσει, αλλα επίσης μου αρεσει να βαζω ασχετα οργανα και να βλέπω τον τρομο στα ματια των τραγουδιστων και των ηχοληπτων. Κατα καιρους έχω κουβαλήσει και χειροτερα, όπως οκαρινα, xaphoon, iphone, ευφώνιο και το χειρότερο όλων...μπάσο ;D Παντα προς εκπληξιν των συμπαιχτών εννοείται...

 

Το bontempi εκανε καλή δουλειά παντως, με το απειρο sustain του και τα chord buttons του. Θα το ξαναβαλω καποια στιγμη σε προτζεκτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα σ'ολα αυτα, ελπιζω να θυμασαι να φερνεις και κανα...synth. :P Η μπλουζα btw τι γραφει? Mood? Λογοπαιγνιο με το logo της Moog ειναι?

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πω ένα παράπονο για το Voyager π.χ...:

 

Η εμπέδηση της εξόδου των ακουστικών και η εμπέδηση της εισόδου external input είναι ας πούμε ... μη συμβατές. Οπότε το παλιό Minimoog trick με το οποίο η έξοδος των ακουστικών οδηγείται στην είσοδο του μίκτη και υπερφορτώνει το φίλτρο και το VCA, ναι μεν υλοποιείται αλλά at your own risk...

 

Το δοκίμασα φυσικά..  ;D και υπάρχει ένα πολύ μικρό εύρος τιμών στο οποίο έχω ακούσει την πιο delicious παραμόρφωση ever με μακράν διαφοράν από οποιαδήποτε άλλη. Αλλά λόγω της επικινδυνότητας αυτής της συνδεσιμότητας αποφάσισα να συμμορφωθώ προς τας υποδείξεις των.

 

Τον κακό τους τον καιρό. >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εμπέδηση της εξόδου των ακουστικών και η εμπέδηση της εισόδου external input είναι ας πούμε ... μη συμβατές.

Εμ και συ, με 3400€ που εδωσες, περιμενες η εμπεδηση της εξοδου των ακουστικων και η εμπεδηση της εισοδου external input να ειναι συμβατες? 2894558.png

Οτι πλερωνεις παιρνεις φιλε...manicure.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικες φορες παιρνεις πολλα περισσοτερα απ'οσα πληρωνεις (Venom ντε...) Αλλα βεβαια αυτο δεν το εχεις ανακαλυψει ακομα, εσυ εισαι ακομα στην φαση "πληρωνω πολλα/παιρνω λιγα". Δεν πειραζει Mamonu, μικρος εισαι ακομα, θα μαθεις κι εσυ καποτε να αγοραζεις κοιτωντας specs και οχι μαρκες και τιμες. ;)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειραζει Mamonu, μικρος εισαι ακομα, θα μαθεις κι εσυ καποτε να αγοραζεις κοιτωντας specs και οχι μαρκες και τιμες. ;)

 

Εμ και συ τοιουτρόπως θα μάθεις ότι ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλά εν το ευ και τω πολλώ.

:)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου