Προς το περιεχόμενο

Πείτε ένα παράπονο για το αγαπημένο σας σύνθ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν εξαιρέσεις ότι θα είχες να παλέψεις με SCSI, floppy disk και άλλα τέτοια βάσανα, ηχητικά είναι μακράν καλύτερο από πολλές σημερινές ναυαρχίδες...

 

Το εχει ο Σιαχαμης θα ρωτησω για αυτο,οντως εχεις δικιο σε αυτο.

 

και εγω  . σε καποια στιγμη ενα Kurzweil ειναι μονοδρομος  ;D

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

@mamonu: του ποστάρεις ένα ολόκληρο άλμπουμ τίγκα στους ηλεκτρονικούς ήχους και αυτός το μόνο που έχει να πει είναι:

 

τα Kurzweil δεν φημιζονται για τους ηλεκτρονικους τους ηχους.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Λένε ότι ο αυνανισμός προκαλεί τύφλωση. Ο καταρράκτης μας απέδειξε περίτρανα ότι προκαλεί και κώφωση. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mamonu: του ποστάρεις ένα ολόκληρο άλμπουμ τίγκα στους ηλεκτρονικούς ήχους και αυτός το μόνο που έχει να πει είναι...

Το ακουσες βλεπω ολο και εβγαλες και συμπερασμα. "Τιγκα στους ηλεκτρονικους ηχους". Ευγε. Καταφερες να ακουσεις ενα 50λεπτο αλμπουμ μεσα σε 5 λεπτα. ;D ;D ;D

 

Λένε ότι ο αυνανισμός προκαλεί τύφλωση.
Εσυ πως γραφεις τοτε? Φανταζομαι με καποιο Braille πληκτρολογιο ε?....mock.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω να πω ακομα και το pc6 le που το ειχα ακουσει και το εχασα(στα 400 ευρα) απο καποιον που το εδινε μεσα στις αγγελιες εκλαψα  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ακουσες βλεπω ολο και εβγαλες και συμπερασμα. "Τιγκα στους ηλεκτρονικους ηχους". Ευγε. Καταφερες να ακουσεις ενα 50λεπτο αλμπουμ μεσα σε 5 λεπτα. ;D ;D ;D

Δε μπορείς να καταλάβεις πώς γίνεται, απαραίτητη προϋπόθεση είναι να έχεις άρτια ακοή. Δε μπορώ να σε βοηθήσω σ' αυτό.

 

Εσυ πως γραφεις τοτε? Φανταζομαι με καποιο Braille πληκτρολογιο ε?....mock.gif

 

"Συλλεκτικό" ανέκδοτο ε; Σόρρυ που δε γέλασα, δεν ανήκω σ' αυτή τη συνομοταξία. Μάλλον θα πρέπει να είσαι wanker για να το καταλάβεις. Δεν πειράζει, το κατάλαβες εσύ κι αυτό φτάνει. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσεις ότι θα είχες να παλέψεις με SCSI, floppy disk και άλλα τέτοια βάσανα, ηχητικά είναι μακράν καλύτερο από πολλές σημερινές ναυαρχίδες...

και ποσο μπορει κανεις να το βρει;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω να πω ακομα και το pc6 le που το ειχα ακουσει και το εχασα(στα 400 ευρα) απο καποιον που το εδινε μεσα στις αγγελιες εκλαψα  :'(

 

Τι να το κάνεις ρε συ το Kurzweil. Πάρε εκεί ένα MoXF που είναι το καλυτερότερο keyboard που βγήκε ποτέ. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να το κάνεις ρε συ το Kurzweil. Πάρε εκεί ένα MoXF που είναι το καλυτερότερο keyboard που βγήκε ποτέ. ;D

 

Eγω Κυκλωπα μου τα αγαπαω ολα τα οργανα ξεχωριστα για δικους μου λογους το καθενα και βαση το ποσο με βολευουν σε αυτα που γραφω και πειραματιζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω Κυκλωπα μου τα αγαπαω ολα τα οργανα ξεχωριστα για δικους μου λογους το καθενα και βαση το ποσο με βολευουν σε αυτα που γραφω και πειραματιζομαι.

 

Είσαι αντιδραστικός και τεντυμπόης που δεν αγαπάς ΜΟΝΟ το Motif σου.

Μόνο αυτό αξίζει, όλα τα άλλα πέτα τα στα σκουπίδια. ;D

 

 

Καληνύχτες. :)  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου