Προς το περιεχόμενο

Πως να βρω μπάντα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε πολλά στην περιοχή πέριξ του σταθμού του μετρό Κεραμεικού! Θα τα ανγωρίσεις απο την φωτεινή -ροζ- ταμπέλα Studio !  ;D

¨

 

Αυτές τις πληροφορίες δεν τις λένε με pm χάνει το νόημα του το φόρουμ!  :P

 

δεν μπορουμε να τις μοιραζομαστε ετσι απλα! εχεις και εσυ PM

 

Είναι για συγκροτήματα...όχι για session mουσικούς! 8)

 

κανεις λαθος φιλος! δεχονται ακομα και σαχλοφωνιστες! ψησου!

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεχονται ακομα και σαχλοφωνιστες!

...τι σου κάνει η κρίση...τις παλιές εποχές, ούτε απέξω δεν μας άφηναν να περνάμε! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν καλές τιμές αυτά; Πάει κανείς σας για πρόβες εκεί; Δείγμα από ηχογράφηση να ακούσω; As pei kapoios pu kserei.

 

Ένας φίλΩσ που πήγε λέει εντάξει οκ.... θα του πώ να στείλει δέιγμα αλλά είναι απο κινητό και δεν έχει καλό ήχο!   ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia htes itane teliosame pm opios theli na erthei tin epomeni alla min ta leme edo giati diavazoun gonis kai de leei gia ta agoria tous pou diakindinevoun na rhontai.

 

sorri gia ta greklika mou alla ime apo cafeteria kai edo ehoun mono agliko wifi.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα παιδια δε κλεινουμε ενα στουνδιο να παμε για προβα αντε ψηθειτε....JazzJocker μπασιστα να βρουμε χαχαχαχα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ich denke meine Vorredner haben die Situation hier schon sehr passend beschrieben. Das Studio ist an sich gut, aber die aktuellen Zustände sind eine Katastrophe. In den letzten Wochen hatte ich in 3 partuzen Proben teilgenommen and alles war nicht gut organiziert,ich habe 5 genommen und kein gegeben....

 

Meine ELTERN hatten recht .

 

Signomi pedia gia ta germanika alla grfo apo souvlatzidiko sto Varelino & an katalavoun oti ime Ellinas tha me tzatzikosun.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Signomi pedia gia ta germanika alla grfo apo souvlatzidiko sto Varelino & an katalavoun oti ime Ellinas tha me tzatzikosun.

Βάστα γερά φοίλωσ γιατί έρχονται κι άλλα γκενόμεν. Το γκεγκέμπεν αργεί.....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έχυν καπου με ισο βοοτη τα ντύμπανα γιατι θα γραπσουμε δίκαση.

 

Εγω θαρχο μουνα αλλα δε θελω να έρθω με Τζαζτζοκερ για τζαμ, τον εχω τσεκαρι οτι μου κλευει φρασεις γενικα και προτιμωνα μην παιξυμε τιποτα μαπες (ειμε οκσυθυμοσ)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάστα γερά φοίλωσ γιατί έρχονται κι άλλα γκενόμεν. Το γκεγκέμπεν αργεί.....

 

So ich muss noch eine tube vaseline kaufen.Gott sei Dank vaseline ist billig in Deutschland.

 

Danke mein Freund.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θαρχο μουνα αλλα δε θελω να έρθω με Τζαζτζοκερ για τζαμ, τον εχω τσεκαρι οτι μου κλευει φρασεις γενικα και προτιμωνα μην παιξυμε τιποτα μαπες (ειμε οκσυθυμοσ)

Κρίμασ ρε συ γιατί JJ, ιρέντιλ και Βαγγέλης στο φροντλαιν θα μου φερνε αναμνήσεις από την Εθνική Ουαλίας στο Κάρντιφ.

Άμα πάρετε και τον Δημήτρη τον Ιωάννου από τους Blues Cargo στο μπάσο, σας κλείνω φιλικό με τη νέα ομάδα του ΠΑΟ στο ραγκμπι. Τους έχετε πρόχειρα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου